Чемпіонат світу з біатлону: жіночу естафету виграла Італія, Україна фінішувала чотирнадцятою

Збірна України не здобула ще жодної медалі

Боротьба на дистанції (Фото: IBU/Christian Manzoni).

У Німеччині продовжується чемпіонат світу з біатлону. У передостанній день змагань відбулась естафетна гонка у жінок. На старт вийшли  16 команд.

У суботу, 18 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла жіноча естафета. Команди долали чотири етапи по 6 кілометрів кожен. Збірну України представляли Анастасія Меркушина, Дар’я Блашко, Любов Кип'яченкова та Олена Білосюк.

Як і у чоловічій естафеті, учасницям заважав поривчастий вітер. Стартовий етап проходила Анастасія Меркушина. Використавши три додаткові патрони Меркушина передала естафету чотирнадцятою. Дар’я Блашко, за словами головного тренера збірної України, не була готова до гонки фізично. Але вийшла на дистанцію, замінивши Юлію Джиму, яка занедужала. Блашко чудово пройшла вогневі рубежі, а от ходом значно поступалась, показавши один з найгірших результатів. Втім збірна України змогла зберегти чотирнадцяте місце. Любов Кип'яченкова  підняла Україну на одинадцяту позицію. Олена Білосюк заробила три штрафних кола і завершила гонку на чотирнадцятому місці. Українки випередили лише збірні США та Японії.

Гонку виграла збірна Італії. На другій позиції з відставанням у 24,7 секунди фінішувала Німеччина. Третє місце здобула збірна Швеції.

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюватимуться на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів «Шахтар» - «Ренн» та «АЕК» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати контрольних поєдинків українських футбольних клубів.