“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Мінціфра готує нові цифрові інструменти в боротьбі з коронавірусом
Міністерство цифрової трансформації розробляє нові цифрові механізми в боротьбі з COVID-19 в Україні.
Про це повідомив глава Мінціфри Михайло Федоров, - передає Інформатор .
«У кожній опорній лікарні з'явиться людина, яка буде відповідати за актуальну інформацію щодо кількості заражених на коронавірус, госпіталізованих, кількості ліжко-місць.На базі цієї інформації з'явиться чат-бот», - йдеться у повідомленні.
Через чат-бот «швидкі» можуть дізнаватися, скільки місць залишилося і куди везти пацієнта. Пілотний проект запустять на базі одного регіону. Додаток «Дій вдома» буде оновлено.Люди зможуть вказувати симптоми, які будуть оброблятися Центром громадського здоров'я.
«Електронні направлення на ПЛР-тестування. Інструмент вже працює в поліклініках, готуємо функціонал для «швидких» та стаціонару. Це дозволить моніторити результати тестування і терміни дії тесту», - наголошується у повідомленні.
За його словами, сервіс вже розроблений і доступний для медичних працівників. Пацієнти можуть отримати електронне направлення і послуги відповідно до цих напрямків.
Нагадаємо, в Україні назвали 5 цифрових рішень,які повинні допомогти перемогти пандемію.