"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Йдеться про ті випадки, коли новоприбулі біженці проживають спільно з членами родини, а інформацію про це приховують
Українських біженців у Чехії можуть позбавити виплат за махінації з гуманітарною допомогою. Аби уникнути небажаних наслідків, українцям слід дуже чітко вказувати у заявці на допомогу з ким вони проживають спільно, зазначаючи точну кількість членів родини. Якщо цього не зробити - у випадку виявлення порушення виплати вимагатимуть повернути.
Згідно з новими вимогами, біженці зобов’язані повідомляти Міністерству праці Чехії про кожного члена родини, який прибув пізніше та отримав тимчасовий захист. Якщо такі родичі проживають разом та мають спільні витрати, їхні доходи та майно враховуються у загальній заявці на допомогу.
"Доходи та майно іноземців з візою тимчасового захисту, які проживають разом і спільно покривають витрати на життєві потреби, оцінюються в одній заявці на отримання гуманітарної допомоги", – підкреслили в IOM.
Міжнародна організація з міграції (IOM) застерігає: якщо біженці приховують інформацію про новоприбулих родичів, влада Чехії може вимагати повернення виплачених сум. Це правило стосується всіх членів сім’ї, включаючи новонароджених дітей, а також змін у родинному складі, наприклад, у разі розлучення чи виїзду родича.
У 2024 році для отримання тимчасового захисту у Чехії зареєструвалися 320 304 українських біженці, при чому них 90% - повторно. Серед них більшість - жінки. Найбільше біженців у Чехії з Закарпаття, повідомляло 27 вересня Міністерство внутрішніх справ країни.
У Чехії посилили перевірки біженців з України. Зокрема, вони стосуються фінансової допомоги. Виплати можуть скасувати, якщо виявлять, що українці відсутні за вказаним місцем перебування. Міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан наголосив, що правила тимчасового захисту у Чехії не забороняють українським біженцям повертатися додому, однак право на фінансову підтримку мають лише ті, хто фізично перебуває у Чехії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.