У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Поки незрозуміло, як буде функціонувати ринок криптовалют в країні
Парламент прийняв закон про віртуальні активи, чим була узаконена криптовалюта в Україні. Його подали на розгляд ще рік тому, але через якийсь час відкликали для доопрацювання.
Справа в тому, що легалізація криптовалют викликала багато суперечок в середовищі депутатів. Деякі з них, як і великі українські інвестори, тримають більшу частину капіталу в біткоіні.У цьому можна переконатися, відкривши їхні декларації.
Поки що до кінця навіть фінансисти не розуміють, як буде функціонувати ринок криптовалют в країні. Повноцінного законодавства під нього поки що немає. Але і на даний момент зрозуміло, віртуальні гроші не зможуть замінити реальну гривню. До магазину або ресторану з біткоінами йти поки що сенсу немає. Хоча, це може з часом і змінитися.
На тлі цього здається дивним, що хоч криптовалюта і не є повноцінним платіжним засобом, але зобов'язання за нею аналогічні грошовим. Так за її отримання тепер теж необхідно сплачувати податок на доходи фізичних осіб. Торкнеться криптовалюти і закон про перешкоджання відмиванню фінансових коштів. А це не тільки великі штрафи за порушення законодавства, але і можлива кримінальна відповідальність.
Одразу згадується та, що розпочалася цього року, амністія капіталів. Виходить, що якщо зараз не легалізувати свою криптовалюту, то вже зовсім скоро доведеться звітувати податковій службі про її походження та сплачувати 18% ПДФО. Причому торкнеться це не тільки державних службовців, які і так зобов'язані щорічно подавати декларацію про доходи, а й звичайних громадян.
У новому законі зазначено, що регулювати обіг криптовалют буде Нацбанк. Але, можливо, на базі Мінціфри згодом буде створений і зовсім новий регулятор. У зв'язку з новим законом під удар можуть потрапити і деякі онлайн-казино, які виплачують виграші своїм гравцям у криптовалюті. Хоча, з іншого боку, тиск на них істотно ослабне, адже вже набрав чинності Закон про легалізацію азартних ігор в країні.
Рекламний матеріал