Чарівна ліва Мессі принесла Аргентині перемогу у матчі відбору до ЧС-2026

Мессі двічі вразив ворота збірної Перу

Мессі
Ліонель Мессі став найкращим бомбардиром у південноамериканських відборах

Збірна Аргентини у матчі відбіркового турніру до ЧС-2026 обіграла збірну Перу. Дублем відзначився вірогідний володар Золотого м’яча-2023 Ліонель Мессі. Чинні чемпіони світу поки йдуть без втрат.

Збірна Аргентини виграла четвертий матч у відборі до ЧС-2026. Ліонель Мессі вийшов на поле з капітанською пов'язкою та відіграв увесь поєдинок. На 32-й хвилині форвард вперше вразив ворота Перу, а через 10 хвилин оформив дубль. Обидва м’ячі Мессі забив лівою ногою.

Чарівна ліва Мессі принесла Аргентині перемогу у матчі відбору до ЧС-2026 1

"Ще одна важлива перемога в Лімі, щоб продовжувати додавати разом. Давай!!!", - написав Мессі в instagram.

• Перу – Аргентина – 0:2;
    Голи: Мессі, 32, 42.

Тепер на рахунку Мессі 106 голів у 176 матчах за збірну Аргентини. У іранця Алі Даєї 109 голів. Рекордсмен - Кріштіану Роналду. Португалець забив 127 м’ячів за свою національну команду.

Мессі став першим футболістом збірної Аргентини, який забивав восьми різним командам у відбіркових турнірах. До того ж 36-річний аргентинець став найкращим бомбардиром у південноамериканських  відборах. На рахунку Мессі тепер 31 гол. В активі уругвайського нападника Луїса Суареса 29 забитих м’ячів.

Збірна Аргентини одноосібно очолює турнірну таблицю. Збірна Бразилії програла Уругваю 0:2 та опустилась на третє місце. В тому поєдинку травму отримав форвард збірної Бразилії Неймар.

Чарівна ліва Мессі принесла Аргентині перемогу у матчі відбору до ЧС-2026 2

Від Південної Америки путівки на ЧС-2026 отримають шість команд. Ще одна збірна зможе поборотись за місце на турнірі у матчах міжконтинентального плей-оф.