“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Речника кремлівського диктатора володимира путіна розповів, що в росії існують стратегії обходу санкцій, а також докірливо заявив, що можливості ЄС вводити санкції вичерпуються
Прессекретар президента росії Дмитро Пєсков заявив, що росія передбачила введення 12-го пакету санкцій від ЄС, який стосується експорту її алмазів. У Кремлі розробили стратегію для їх обходу. Він також вважає, що ті галузі проти яких союзники України можуть накласти обмеження нібито "уже вичерпуються".
Про це він заявив росЗМІ. Пєсков зауважив, що найприкметнішим у новому пакеті він бачить введення санкцій проти російського товариства "Знаніє". За думкою речника російського диктатора, це є "найбільш красномовне свідчення санкційного божевілля".
"Що стосується російських алмазів, то це було прогнозовано, до цього готувалися. Не думаю, що відсутні якісь варіанти обходу цих санкцій. Вони є, вони будуть реалізовані", - пообіцяв Пєсков.
Нещодавно Інформатор повідомляв, що Європейський Союз ухвалив 12-й пакет санкцій проти росії. Туди входить, зокрема, заборона на купівлю російських діамантів. Вона стане чинною з 1 січня 2024 року. Окрім цього, санкції стосуються також і заборони на експорт до Росії хімікатів, літієвих батарей та інших товарів і технологій. До того ж буде обмежено імпорт деяких металевих продуктів: чавуну та мідних дротів, на загальну суму 2,2 мільярда євро на рік. Ці заходи від ЄС доповнять рішення G7, які також стосувались обмежень щодо її експорту.
Сполучені Штати також оголосили санкції проти мережі компаній, якими керував бельгійський підприємець Ганс Де Гетере. Вони займалися закупівлями військової електроніки для російської армії. За даними Міністерства фінансів США, до неї належали дев'ять юридичних та п'ять фізичних осіб, які були розташовані у росії, Бельгії, Швеції, Гонконзі та Нідерландах та на Кіпрі. Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США вважає, що Де Гетере розробив схеми незаконного експорту військових технологій до Китаю та Росії. Зазначалось, що обмеження ввели на такі компанії: Knokke Heist Support Corporation Management, Eriner Limited, The Mother Ark Ltd, та European Trading Technology BV.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.