«Будівельник» в непростому матчі в гостях обіграв «Миколаїв»

У Суперлізі стартував новий ігровий тиждень.

Інтрига в поєдинку зберігалася до останніх хвилин. «Будівельник» продовжив переможну серію до п'яти матчів, «Миколаїв» програв в п'ятий раз поспіль

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 20 квітня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Миколаєві зустрілися БК «Миколаїв” та столичний «Будівельник». Кияни набрали хід і виграли чотири попередні поєдинки. «Миколаїв» , навпаки, програв чотири матчі поспіль і міцно засів на останньому місці турнірної таблиці.

Гості жваво розпочали зустріч і на 3-й хвилині вели 10: 0. «Миколаїв» з важко, але все ж почав набирати очки. Однак симетрично відповісти на ривок суперника господарі не змогли і програли першу чверть 13:25.

У другій десятихвилинці «Миколаїв» не допускав таких провалів, як на початку матчу. На 7-й хвилині Лихий скоротив різницю в рахунку до семи очок. Буртт закинув надалекий кидок, повернувши гостям перевагу у 10 балів. «Миколаїв» продовжив опір і до перерви відіграв 6 пунктів. 35:39 на табло після першої половини матчу обіцяли продовження гострої боротьби в решту 20 хвилин ігрового часу.

Після перерви «Миколаїв» намагався не відпускати суперника. В середині третьої чверті різниця в рахунку становила три очки на користь «Будівельника». Але вже через три хвилини кияни вигравали 11 очок. Едж, Заплотинський та Едріан відіграли 6 балів, і перед заключною десятихвилинкою рахунок на табло був 51:56.

Старт четвертої чверті краще провели гості, і на третій хвилині Джефферсон довів різницю до дванадцяти очок. Потім перевага «Будівельника» стала стрімко танути, і після кидка Колтера було якихось два очки. Однак у «Миколаєва" не пішли кидки. М'яч вперто не хотів залітати у кошик гостей, а ось у «Будівельника» проблем з реалізацією не було. В результаті кияни здобули непросту перемогу, що стала для команди п'ятою поспіль.

• «Миколаїв» - «Будівельник» 71:79 (13:25, 22:14 16:17, 20:23).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 21 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про створення провідними європейськими футбольними клубами Суперліги, про результати поєдинків 22-го туру УПЛ а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» у другому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.