Буданов: окупанти додатково замінували Запорізьку АЕС

Читать на русском

Росіяни замінували охолоджувач ЗАЕС

Читать на русском
ЗАЕС
Якщо буде підрив охолоджувачів - будуть проблеми

Росіяни замінували охолоджувач ЗАЕС

Російські загарбники додатково замінували Запорізьку АЕС. Вибухівки встановили ще й на охолоджувач станції. Про це в ефірі телемарафону 20 червня заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

Він наголосив, що через те, що росіяни знищили греблю Каховської ГЕС, вони зруйнували нормальний доступ води до охолоджувачів на ЗАЕС. Тепер вони ще й заміновані, і якщо буде підрив - будуть проблеми.

"Найстрашніше, це те, що ЗАЕС була додатково замінована. І найстрашніше, що був замінований охолоджувач. Якщо вони виведуть його з ладу шляхом підриву, то велика ймовірність, що будуть значні проблеми", - сказав він. 

Атомники кажуть, що росіяни можуть підірвати ЗАЕС

Як свідчать атомники, для ЗАЕС немає нічого гіршого, ніж російські військові. В переважній більшості це малоосвічені люди та маргінали, які навіть не розуміють де вони знаходяться, і якими наслідками це загрожує світу. Особливо небезпечними вважають батальйони кадировців, не всі там навіть розуміють російську, а тому їм важко пояснити, чого не можна робити.

Сама станція, як свідчать співробітники ЗАЕС, замінована по периметру та всередині, а на території стоїть військова техніка окупантів. МАГАТЕ і ООН допомогти нічим не можуть. Про це детально йдеться в матеріалі Інформатора "Загроза на ЗАЕС: все заміновано, кадировці чекають вказівок".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.