"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Можливість платного бронювання вже певний час обговорюється владою, однак раніше про такі великі суми не йшлося
Нардепка, заступниця голови оборонного комітету Верховної Ради Марʼяна Безугла винесла на обговорення у соцмережах питання бронювання осіб від мобілізації за гроші. Згідно з цією ідеєю, людина може отримати бронь від призову, сплачуючи 200 тис. грн на місяць. Парламентарка підкреслила, що цю суму вона навела як приклад.
Відповідну норму можливо було б поширити не тільки на фізичних осіб, а й на приватні компанії. Наразі більшість користувачів Facebook, які взяли участь в опитуванні, виступили проти такої ініціативи. Пост зʼявився на сторінці нардепки у четвер, 4 січня.
"Чи підтримуєте Ви можливість плати за бронь від мобілізації: "плачу за воюючого"? Наприклад, 200 тис. грн/місяць. Це може стосуватися також приватного бізнесу, компаній щодо своїх співробітників тощо", - запитала Безугла.
Станом на 12:30 71% учасників опитування висловилися проти цієї ідеї. 29% її підтримують. Тим часом у коментарях до допису розгорнулася жвава дискусія цієї ініціативи:
Напередодні Forbes писав, що українські політики, зокрема, у Верховній Раді, обговорюють ідею надання броні від мобілізації за гроші. За словами джерел видання, критерієм для бронювання може стати сплата податків з офіційної зарплати чи доходу. Поки йдеться про 6000 грн на місяць, що відповідає близько 33 400 грн окладу.
Втім, остаточного концепту, як і проекту документу, що описував би такий підхід, ще немає. Нову ідею бронювання можуть розглянути у парламенті між першим та другим читанням законопроекту про посилення мобілізації, зазначає ЗМІ.
Тим часом головний законопроект вже розглядається в оборонному комітеті Верховної Ради. У обговоренні беруть участь головком ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу Сергій Шаптала та міністр оборони Рустем Умєров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.