Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Розвідка Британії вважає, що польоти у рф будуть припинені, поки триває розслідування
Міністерство оборони Британії вважає, що втрата росією чергового літака дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50 суттєво погіршить контроль рф над повітряним простором. Водночас росія може докласти зусиль, щоб розконсервувати літаки А-50, яких у неї все менше і менше, завдяки ЗСУ.
Про це йдеться у новому зведенні британської розвідки. Експерти також вважають, що росія, найімовірніше, заборонить польоти цього типу літаків біля українського кордону протягом тижня.
"Цілком ймовірно, що рф доведеться шукати варіанти, аби подолати цю прогалину шляхом перепрофілювання літаків і прийняття більшого ризику заради забезпечення ефективної повітряної підтримки, яку потребують ворожі сухопутні війська", – йдеться у зведенні.
Британська розвідка зазначає, що призупинення експлуатації триватиме, поки триватимуть розслідування щодо зменшення загрози, яку становить українська протиповітряна оборона. Втрата літака значно погіршить ситуаційну обізнаність екіпажів і створить прогалину в можливостях росії, яку вона не може собі дозволити. Тому, рф шукатиме альтернативні шляхи подолання цієї проблеми, включаючи можливе використання раніше законсервованих літаків А-50 або перепрофілювання інших літаків, вважає розвідка.
Напередодні 24 лютого у районі Азовського моря ЗСУ успішно посадили третій російський А-50. За даними української розвідки, літак було збито ракетним комплексом С-200. За перехопленими розмовами пілотів А-50, їхнє обладнання почало малювати великі спалахи та розриви, після чого літак впав.
Головне управління розвідки Міноборони України повідомляло, що літак координував атаки російських бомбардувальників на території України. На борту перебувало десять осіб.
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомляв, що в росії залишилося менш як вісім таких літаків, причому не всі з них є робочими та модернізованими. Знищений літак відігравав критичну роль у російських військах, забезпечуючи радарне виявлення та керування у повітряному просторі.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Сергій Марченко, очільник Мінфіну, ділиться своїми думками щодо коштів, які витрачає Росія на обстріли України та наскільки довго вони зможуть це фінансувати. Він також пояснить, чому на це не варто звертати увагу, а зосередитися на інших аспектах. Ми також обговоримо тему мобілізації 500 тисяч осіб: чи є у держави кошти на таку масштабну мобілізацію та скільки всього платників податків потрібно на одного військового. Все це ви дізнаєтесь з нашого відео. Приємного перегляду!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.