Головна
Бізнес
22:35, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Україна отримала кредит у рамках проекту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні". Загальна сума становить 446,8 млн євро. У рамках цього фінансування гарантія Великобританії становить 424,6 млн євро, передає Інформатор з посиланням на Міністерство фінансів. "В умовах війни Україні важливо зберегти потенціал, дієвість і стійкість державного управління. Залучені кошти дозволять забезпечити належне фінансування для працівників бюджетної сфери. Вдячні Уряду Великобританії та команді Світового банку за підтримку України у цей важкий період нашої історії", - повідомив міністр фінансів Сергій Марченко. Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях. Крім того,Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів. Такожписав, що в Україні ті, хтовтратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Британія виділила Україні 424 млн євро на державне управління

Читать на русском
Британія виділила Україні 424 млн євро на державне управління

Ці кошти дозволять забезпечити належне фінансування для працівників бюджетної сфери

Україна отримала кредит у рамках проекту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні". Загальна сума становить 446,8 млн євро.

У рамках цього фінансування гарантія Великобританії становить 424,6 млн євро, передає Інформатор з посиланням на Міністерство фінансів

"В умовах війни Україні важливо зберегти потенціал, дієвість і стійкість державного управління. Залучені кошти дозволять забезпечити належне фінансування для працівників бюджетної сфери. Вдячні Уряду Великобританії та команді Світового банку за підтримку України у цей важкий період нашої історії", - повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях.

Крім того, Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів

Також Інформатор писав, що в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.