Головна
Бізнес
Фінанси
10:41, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Премєр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив додаткову гуманітарну допомогу Україні на 151,7 мільйона доларів США. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу прем'єра Канади. Так, в допомогу входить: 75 млн доларів на продукти харчування, екстрені готівки та ваучери, захист, житло та медичні послуги; 52 млн доларів на сільськогосподарські рішення, включаючи установки для зберігання зерна, щоб допомогти покращити продовольчу безпеку; 15 млн доларів на розмінування; 9,7 млн доларів на підтримку відповідальності за порушення прав людини. Прем'єр-міністр також оголосив, що Канада надасть Україні кредит у розмірі 200 мільйонів доларів через Міжнародний валютний фонд на нагальні потреби. Нагадаємо,Україна отримає від Світового банку майже 1,5 млрд доларів. Ці гроші підуть на оплату роботи працівників бюджетної сфери. Такожписав, що в Україні ті, хтовтратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів

Читать на русском
Канада надасть Україні додаткову допомогу на 150 млн доларів

15 млн доларів підуть на розмінування

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив додаткову гуманітарну допомогу Україні на 151,7 мільйона доларів США.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу прем'єра Канади.

Так, в допомогу входить:

  • 75 млн доларів на продукти харчування, екстрені готівки та ваучери, захист, житло та медичні послуги;
  • 52 млн доларів на сільськогосподарські рішення, включаючи установки для зберігання зерна, щоб допомогти покращити продовольчу безпеку;
  • 15 млн доларів на розмінування;
  • 9,7 млн доларів на підтримку відповідальності за порушення прав людини.


Прем'єр-міністр також оголосив, що Канада надасть Україні кредит у розмірі 200 мільйонів доларів через Міжнародний валютний фонд на нагальні потреби.

Нагадаємо, Україна отримає від Світового банку майже 1,5 млрд доларів. Ці гроші підуть на оплату роботи працівників бюджетної сфери.

Також Інформатор писав, що в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.