Бразилія залишає турнір: підсумки матчів 9 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Збірна Хорватії вибила головного фаворита

Збірна Хорватії (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 9 грудня пройшли два матчі 1/4 фіналу. Збірна Хорватії у серії післяматчевих пенальті здолала Бразилію. Збірна Нідерландів змогла перевести гру у овертайм, але також програла у серії пенальті.

У п’ятницю, 9 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки 1/4 фіналу. За їх результатами визначилась перша пара півфіналістів.

Хорватія – Бразилія

Основний час поєдинку пройшов без забитих м’ячів.  Наприкінці першого екстра-тайму Неймар вивив збірну Бразилії вперед. Петкович на 117 хвилині врятував збірну Хорватії. А у серії післяматчевих пенальті хорватам вже давно не має рівних.

• Хорватія — Бразилія 1:1 (4:2 по пенальті), (Петкович, 117 – Неймар, 105+1).

Нідерланди – Аргентина

Збірна Аргентини вигравала 2:0 і почувала себе напрочуд спокійно. Але Вегхорст спочатку скоротив відставання, а на останніх секундах компенсованого часу зрівняв рахунок. Втім післяматчеві пенальті влучніше били гравці збірної Аргентини.

• Нідерланди — Аргентина 2:2 (3:4 по пенальті), (Вегхорст, 83, 90+11 - Моліна, 35, Мессі, 74 (з пенальті).

Сітка плей-оф

У матчі 1/2 фіналу збірна Хорватії зіграє зі збірною Аргентини. Поєдинок відбудеться 13 грудня.

Турнірна сітка

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/8 фіналу ЧС-2022. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 6 грудня.