Головна
Україна
Події
09:35, 18 Травня
Информатор UA

Интро

Двоюрідний брат голови Чечні Рамзана Кадирова – Адам Делімханов – був польовим командиром чеченських бойовиків у Маріуполі. Це свідчить про серйозні проблеми росії з ресурсами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії.  Російські війська оточували Маріуполь понад десять тижнів, проте український опір зірвав їхні спроби отримати повний контроль над містом та завдав окупантам серйозних втрат в особовому складі. Намагаючись зламати захисників України, росія залучала додаткові сили, зокрема кілька тисяч кадировців, які зосереджені на Маріупольському та Луганському напрямках. Ці сили складаються як з окремих добровольців, так і з підрозділів Нацгвардії рф, які зазвичай займаються охороною влади Кадирова. Кадиров особисто здійснював нагляд над їх розгортанням, а його двоюрідний брат, Адам Делімханов був польовим командиром чеченських бойовиків у Маріуполі. Це розгортання демонструє серйозні проблеми рф з ресурсами в Україні і, ймовірно, сприяє розколу серед командування, що ускладнює наступ рф.   Нагадаємо, у Рубіжному Кадировці захопили інфекційне відділення, вони демонтують обладнання, щоб вивезти до росії. Крім того, до росії насильно вивезли понад 1,3 мільйона українців.  Також Інформатор писав, що на окупованій частині Луганської області призовникам за відмову воювати проти України погрожують розстрілом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел    

Брат Кадирова командував чеченцями у Маріуполі – британська розвідка

Читать на русском

росія залучала додаткові сили, зокрема кілька тисяч кадировців, які здебільшого зосереджені на двох напрямках.

Читать на русском
Брат Кадирова командував чеченцями у Маріуполі – британська розвідка

росія залучала додаткові сили, зокрема кілька тисяч кадировців, які здебільшого зосереджені на двох напрямках.

Двоюрідний брат голови Чечні Рамзана Кадирова – Адам Делімханов – був польовим командиром чеченських бойовиків у Маріуполі. Це свідчить про серйозні проблеми росії з ресурсами.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії

Російські війська оточували Маріуполь понад десять тижнів, проте український опір зірвав їхні спроби отримати повний контроль над містом та завдав окупантам серйозних втрат в особовому складі.

Намагаючись зламати захисників України, росія залучала додаткові сили, зокрема кілька тисяч кадировців, які зосереджені на Маріупольському та Луганському напрямках. Ці сили складаються як з окремих добровольців, так і з підрозділів Нацгвардії рф, які зазвичай займаються охороною влади Кадирова.

Кадиров особисто здійснював нагляд над їх розгортанням, а його двоюрідний брат, Адам Делімханов був польовим командиром чеченських бойовиків у Маріуполі. Це розгортання демонструє серйозні проблеми рф з ресурсами в Україні і, ймовірно, сприяє розколу серед командування, що ускладнює наступ рф.

 

Нагадаємо, у Рубіжному Кадировці захопили інфекційне відділення, вони демонтують обладнання, щоб вивезти до росії. Крім того, до росії насильно вивезли понад 1,3 мільйона українців

Також Інформатор писав, що на окупованій частині Луганської області призовникам за відмову воювати проти України погрожують розстрілом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.