Стрілянина вранці, плач нареченої, підпиляні зуби: весільні традиції різних країн світу
Шлях до щасливого шлюбу не буває простим, і весільні традиції ніби спеціально це підкреслюють - у різних країнах на закохану пару чекають свої дивні звичаї. В Австрії, наприклад, наречена прокидається під звуки стрілянини, а в Китаї плаче, починаючи за місяць до церемонії.
Про ці та інші божевільні весільні традиції Інформатор розкаже далі.
Австрійські звичаї наказують нареченій прокидатися в день церемонії якомога раніше. Багато родин у Зальцкаммергуті, Тіроле та Штирії досі дотримуються давньої традиції і, як це робили їхні предки, приходять рано-вранці до будинку дівчини, щоб розбудити її звуками стрілянини та феєрверків — вважається, що цей шум відлякає злих духів.
Весілля для народу туцзя, що проживає в Китаї етнічної групи, починається зі сліз: згідно з звичаєм, за місяць до церемонії наречена має почати плакати, демонструючи цим вдячність батькам та небажання залишати рідну домівку. Пізніше до неї приєднуються сестри, тітки, бабусі та мама. Повністю серйозно "плач нареченої" виконували в XVII столітті, зараз це швидше привід зібратися всією сім'єю - без жодних сліз.
У Швейцарії за день до дня весілля родичі нареченого обливають наречену різними коктейлями. Це може бути суміш з того, що є в холодильнику: майонез, кетчуп, соуси, молоко і т.д. А якщо не хочеться просто витрачати продукти, то можна вилити на голову майбутньої родички залишки компоту. Іноді наречену після такого «душа» відправляють у тур барами, щоб усі бачили, що традиції дотримано.
Весілля у кенійців грається тільки після підтвердження про вагітність нареченої. А після весілля наречений протягом мінімум трьох місяців носить одяг дружини, щоб розділити з нею тяготи вагітності.
У цій країні досить незвичайний підхід до першої шлюбної ночі. Для нас принаймні. Ми звикли, що перша ніч після весілля належить молодятам. Однак в Узбекистані наречена проводить її зі своїми родичами. А чоловікові дістається лише друга ніч.
Ми звикли до щасливих, усміхнених гостей та молодят на весільних фотографіях. А от у Конго пара має зберігати серйозний вигляд. Протягом усього свята їм не можна посміхатися. Тому на фото вони виглядають суворими та злими. Так молоді показують, що вже виросли та готові до самостійного життя.
У цій країні є церемонія "Фалака", коли друзі з родичами нареченого тримають його і б'ють по підошвах палицею або сушеною рибою. У проміжках між побиттями йому ставлять дріб'язкові питання - кажуть, цей звичай допомагає зміцнити його пам'ять і ноги.
Під час весільної церемонії нареченому і нареченій підпилюють зуби, причому процедура проводиться без анестезії. Річ у тому, що на острові існує повір'я, що молодята, які пройдуть цей обряд, не причетні до злих духів.
Як бачите, у кожній країні свої звичаї та традиції. І у нас у Україні вони не найдивніші.
Раінше Інформатор писав про те, як зірки відреагували на таємне весілля Дорофєєвої та Кацуріна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.