“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
"Чорний Яструб" вже охороняє українське небо від російських окупантів і навіть встиг політати на території ворога
Бійці Головного управління розвідки опанували та вже використовують в бойових діях легендарний американський вертоліт Black Hawk ("Чорний яструб"). У відомстві показали, як відпрацьовує роботу десант і чим цей гелікоптер кращий за російські Мі-8 і Мі-24.
Про це повідомляє Telegram-канал ГУР.
"Вертоліт вражає своєю надійністю, легкістю в експлуатації та бойовою живучістю. Маючи досвід експлуатації Мі-8 та Мі-24, на "Чорному яструбі" пілоти полетіли в перший день, як його отримали. Просто сіли і виконали переліт", – йдеться у повідомленні.
За останній рік рівень наших пілотів колосально виріс. Наразі Україна з легкістю може прийняти близько сотні багатоцільових вертольотів типу "Black hawk", близько 50 ударних вертольотів типу "Apache", а також близько 40-60 вантажних вертольотів типу "Chinook".
"Таку кількість ми могли б прийняти з мінімальним часом на перенавчання наших пілотів", – запевняє перший пілот вертольоту з позивним "Маестро".
Як зазначив "Маестро", цей Black Hawk вже бере активну участь у бойових діях, в тому числі на території ворога.
Black hawk в рази маневреніший за Мі-8, значно кращий у керованості. Він виграє за швидкістю горизонтального польоту. Вертоліт здатен перебувати в польоті безперервно близько трьох годин. І з легкістю може подолати відстань понад 600 кілометрів.
"Цей тип вертольоту призначений для стрільби керованими і некерованими ракетами типу Hellfire, а також призначений для підтримки піхоти та перевезення різноманітних вантажів. Для розвантаження групи з 12 бійців та евакуації іншої з поля бою вертольоту потрібно 3-4 секунди", - розповів український десантник з позивним "Маестро".
Як повідомляв Інформатор, легендарний американський вертоліт Україна отримала від США наприкінці лютого. Ця "пташка", яку назвали на честь вождя індіанців, відразу призначалась для спецрозділів ГУР, адже українська розвідка вкрай потребує швидкого і маневровного повітряного транспорту. Цікаво, що цей гелікоптер здатен піднятись у повітря навіть без пілота.
Ми також писали, що вже зовсім скоро на сторожі українського неба запрацюють ЗРК Patriot.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.