Біля Тайваню стався потужний землетрус: зруйновано будинки та є загроза цунамі (відео)

Читать на русском

Всього зафіксовано чотири землетруси магнітудою від 6,5 до 7,5 балів

Читать на русском
Землетрус
Людей евакуюють з небезпечної зони

Всього зафіксовано чотири землетруси магнітудою від 6,5 до 7,5 балів

Поблизу східного узбережжя Тайваню вранці 3 квітня стались потужні землетруси. Їх епіцентр розташовано за 18 км на південь від міста Хуалянь. У місті зруйновано декілька багатоповерхівок, також відбувся зсув ґрунту. Про жертв та постраждалих наразі інформації немає.

Відео наслідків землетрусів магнітудою від 6,5 до 7,5 балів розмістили у місцевих соцмережах. Наразі ведеться евакуація мешканців із постраждалих районів. Щоб не затягувати процес, їх просять докласти зусиль та самим залишити будинки.

Біля Тайваню стався потужний землетрус: зруйновано будинки та є загроза цунамі (відео) 1

Крім того, японські ЗМІ повідомляють, що потужні поштовхи могли згенерувати цунамі, тому мешканців попросили перебратися у більш високі та безпечні місця. Адже висота хвиль може сягати трьох або навіть п'яти метрів.

Окрім Тайваня своїх громадян про можливе цунамі попередила також влада Японії та Філіппін. Вони видали накази про евакуацію прибережних районів й приступили до їх реалізації, адже рівень води вже став набагато нижчим, як перед цунамі.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1837

Землетруси в Україні

Не дивлячись на те, що Україна розташована не у сейсмічно активном регіони у на її території трапляються землетруси. 

В Полтавській області в ніч на 1 березня стався землетрус. Магнітуда підземних поштовхів склала 3,6 бала. За класифікацією землетрусів його віднесли до ледве відчутних. Ще один стався 4 березня в Івано-Франківській області. Там магнітуда поштовхів склала 1,7 бала (за шкалою Ріхтера).

Було декілька відчутних поштовхів і у лютому. 6 числа спеціалістами Головного центру спеціального контролю зареєстровано землетрус у місті Яремче Івано-Франківської області. Магнітуда за шкалою Ріхтера – 2,6. А 28 – у Чорному морі. Його епіцентр знаходився за 17 км на південь від острова Зміїний. Магнітуда за шкалою Ріхтера склала 2,7 бала.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.