Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Регіону загрожує нестача води та електроенергії через блокаду з боку ізраїльських військ
Більше 263 тисяч людей залишили свої домівки в Газі після початку бойових дій за участі ХАМАС та Ізраїлю 7 жовтня. Це становить більше 10% всього населення. Через ізраїльську блокаду Сектору Гази регіону загрожує нестача води та електроенергії.
Більшість людей знайшли притулки в місцевих школах. Число переміщенних осіб, ймовірно, зростатиме, оскільки бойові дії тривають. Про це розповіла пресслужба Гуманітарного офісу ООН під час брифінгу в Женеві, пише Euronews.
"За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань, близько 263 934 людей були змушені залишити свої домівки в Cекторі Гази через безперервні авіаудари Ізраїлю. Очікується, що ця кількість збільшиться", - йдетсья у публікації.
За даними ЦРУ, близько половини тих, хто живе в Газі, є дітьми, причому майже 40% молодше 15 років. В свою чергу представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) розповів, що з минулих вихідних було повідомлено про 13 нападів на медичні установи в Секторі Гази. За словами спікера, медичні препарати, які там зберігалися, вже закінчились.
7 жовтня декілька тисяч терористів руху ХАМАС здійснили напад на Ізраїль, прорвавши кордон. Бойовики вбивали та викрадали місцевих жителів та іноземців. У відповідь Ізраїль почав бойові дії та здійснив блокаду Сектору Гази. Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що країна переходить до повного наступу. Він також додав, що терористи мають пошкодувати про свої дії. Мета Ізраїлю - домогтися, аби ХАМАС "ніколи більше не зміг атакувати Ізраїль", додав він.
За попередніми даними, в Ізраїлі через напад бойовиків ХАМАС загинуло понад 1200 осіб. Також відомо про білььше 900 загиблих людей в Секторі Гази.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.