Головна
Життя
Здоров'я
07:55, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Українцям гарантоване право на безкоштовну медичну допомогу та ліки під час війни.Програма медичних гарантій працює навіть у воєнний час. Звернутися до сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання, без декларації. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наМіністерство охорони здоров'я України. Що змінилося під час війни: Лікарі можуть виписати паперовий рецепт, якщо не мають доступу до електронної системи чи інтернету, Дійсним також є паперове направлення до лікаря-спеціаліста, Пацієнт може отримати електронний рецепт дистанційно, Всі 47 препаратів інсуліну у воєнний час повністю безоплатні для пацієнтів.Список аптек, у яких можна отримати препарати інсуліну, за посиланням.Також в українські лікарні препарати інсуліну постачають як гуманітарну допомогу. Пацієнти мають змогу отримати їх у пунктах видачі ліків безкоштовно. Щоб дізнатися адресу найближчого пункту, де видають інсуліни, слід звернутися до регіонального підрозділу охорони здоровя. Чи є в медичному закладі препарати з(ліки, які держава забезпечує безоплатно), можна перевірити на сайтіeliky.in.ua, на сайті місцевої влади в розділі охорони здоров'я чи на сайті лікарні. Крім ліків, пацієнти й надалі можуть отримувати безоплатні медичні послуги незалежно від місця прописки чи проживання. Нагадаємо,Україні загрожує епідемія туберкульозу. Крім того,допомоги потребують 60% українців. Такожписав, якіобстеження можна пройти безоплатноу свого сімейного лікаря. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Безкоштовна медична допомога та ліки під час війни: що змінилося

Читать на русском
Безкоштовна медична допомога та ліки під час війни: що змінилося

Важливо стежити за своїм здоров'ям

Українцям гарантоване право на безкоштовну медичну допомогу та ліки під час війни. Програма медичних гарантій працює навіть у воєнний час. Звернутися до сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання, без декларації. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України

Що змінилося під час війни:

  • Лікарі можуть виписати паперовий рецепт, якщо не мають доступу до електронної системи чи інтернету,
  • Дійсним також є паперове направлення до лікаря-спеціаліста,
  • Пацієнт може отримати електронний рецепт дистанційно,
  • Всі 47 препаратів інсуліну у воєнний час повністю безоплатні для пацієнтів. Список аптек, у яких можна отримати препарати інсуліну, за посиланням. Також в українські лікарні препарати інсуліну постачають як гуманітарну допомогу. Пацієнти мають змогу отримати їх у пунктах видачі ліків безкоштовно. Щоб дізнатися адресу найближчого пункту, де видають інсуліни, слід звернутися до регіонального підрозділу охорони здоров’я.

Чи є в медичному закладі препарати з Нацпереліку (ліки, які держава забезпечує безоплатно), можна перевірити на сайті eliky.in.ua, на сайті місцевої влади в розділі охорони здоров'я чи на сайті лікарні. Крім ліків, пацієнти й надалі можуть отримувати безоплатні медичні послуги — незалежно від місця прописки чи проживання. 

Нагадаємо, Україні загрожує епідемія туберкульозу. Крім того, психологічної допомоги потребують 60% українців.

Також Інформатор писав, які обстеження можна пройти безоплатно у свого сімейного лікаря.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.