"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це рішення було прийнято в рамках дерусифікації України
У четвер, 13 липня, в Києві перейменували 14 міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами. Володимир Бондаренко, заступник міського голови - секретар КМДА, повідомив, що столиця продовжує процес дерусифікації міських об’єктів, зокрема, зелених зон.
Про це пише пресслужба Київської міської державної адміністрації. Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні Київської міської ради більшістю голосів.
"Росія десятиліттями нав’язувала свої наративи, які впливали на спотворення нашої національної свідомості. Зараз спільними зусиллями разом з мешканцями столиці проводимо комплексний процес дерусифікації у столиці. У багатовіковому Києві не має залишитись найменувань, які пов’язані з країною-агресором, її радянським та імперським минулим", - наголосив Бондаренко.
Рішення про перейменування об'єктів у столиці ухвалили у рамках дерусифікації України. Активно перейменовувати назви топонімів міст від російської радянської та імперської спадщини почали після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року.
На початку червня 2023 року в Україні запрацював закон "антиПушкін". Інформатор пояснював, що він означає. За логікою закону все російське, встановлене за часів СРСР - вже не культурна спадщина. Ні Маршал Жуков, ні Катерина ІІ не є для українців важливими, тому їхніх пам'ятників тут не буде, а самі скульптури - не цінність.
Також у травні Верховна Рада України ухвалила закон, який дозволяє вилучати радянські та імперські культурні пам’ятки. Міністр культури Олександр Ткаченко пояснював, що відтепер є законні підстави, щоб вилучити з Державного реєстру нерухомих пам’яток України памʼятки, які є символом російської імперської та радянської тоталітарної політики й ідеології.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.