“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Дія.Підпис підробити неможливо - аргумент
Більш за все застосунок використовується при авторизації на сайтах, отриманні послуг, підписанні петицій тощо. Втім, українців закликають більше користуватися Дія.Підписом для підписання важливих заяв та договорів. Процедура справді проходить швидко й легко. Як згенерувати Дія.Підпис?
Для цього потрібно мати в застосунку Дія:
Виберіть Дія.Підпис у Меню → клікніть Активувати → пройдіть перевірку.
Дія.Підпис використовується для входу майже в усі системи держустанов. Зокрема:
Сервісні центри МВС. На сайті та в застосунку Кабінету водія можна авторизуватися з Дія.Підписом й отримати доступ до всього функціоналу кабінету. Наприклад, дізнатися деталі про свій транспортний засіб, зокрема технічні характеристики, право власності, історію авто, зарезервувати номерний знак, записатися в електронну чергу тощо.
Пенсійний фонд України. На порталі Пенсійного фонду України можна скористатися Дія.Підписом для авторизації. Після цього зможете записатися на прийом до сервісних центрів Фонду, одержувати та переглядати стан обробки звернень, отримати доступ до відомостей зі своєї трудової книжки, а пенсіонеру — до електронної пенсійної справи.
Також на сайті Пенсійного фонду України можна засвідчити Дія.Підписом заяви про оформлення пенсійного посвідчення, призначення та перерахунок пенсії тощо.
Державна податкова служба. З Дія.Підписом можна авторизуватися в застосунку Моя податкова та Електронному кабінеті платника податків й отримати доступ до всього функціоналу.
За період з 17 травня 2021 року – коли Міністерство цифрової трансформації запустило нову послугу «Дія.Підпис» - до сьогодні було більш ніж 20 мільйонів разів використано електронний підпис.
Українцям нагадують, що це кваліфікований цифровий підпис, який дає змогу авторизуватися на різних порталах держпослуг, отримувати доступ до послуг онлайн, підписувати документи просто зі смартфона.
«Документи, засвідчені Дія.Підписом, мають таку ж юридичну силу, як і підписані від руки. А робиться це швидко та зручно. А ще це захищено й безпечно. Підпис від руки можна підробити, а Дія.Підпис — ні», - запевняють українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.