Бельгія обіграла Англію, перемоги Італії і Данії - результати п'ятого туру Ліги націй

Збірна Данії завдяки пенальті на останніх хвилинах обіграла Ісландію.

Про події в матчах і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У неділю, 15 листопада у Лізі націй УЄФА відбулися матчі третього туру в дивізіонах А, В і С.

У групі А1 елітного дивізіону Ліги націй збірна Нідерландів приймала команду Боснії та Герцеговини. Господарі відкрили рахунок вже на 6-й хвилині матчу. Дамфіс справа прострілив уздовж лінії воротарського, і вибіг з-за спин захисників Вейналдум відправив м'яч у ворота. На 13-й хвилині Депа з лівого флангу подав на дальній кут воротарського майданчика, Бергейс головою скинув уздовж воріт, і Вейналдум забивав уже в порожні ворота. На 30-й хвилині воротар збірної Боснії та Герцеговини відбив удар Війнальдум з центральної зони штрафного.

На 55-й хвилині Дамфріс у штрафній збірної Боснії та Герцеговини пройшов захисника і прострілив на Депая, якому залишалися лише підставити ногу і не промахнуться по порожніх воротах. Гостям вдалося відіграти один м'яч на 63-й хвилині. Вішча від лицьової справа віддав передачу в центр штрафного, і Превляк в дотик відправив м'яч у сітку воріт збірної Нідерландів.

У другому поєдинку цієї групи збірна Італії зустрілася з лідером турнірної таблиці збірною Польщі. Італійці зі стартових хвилин заволоділи м'ячем. На 7-й хвилині воротар збірної Польщі Щесни відбив небезпечний удар Федеріко Бернардескі з-за меж штрафного. На 26-й хвилині Крихов'як прихопив в своєму штрафному Белотті, за що отримав жовту картку і пенальті у ворота збірної Польщі. Одинадцятиметровий точним ударом в лівий нижній кут реалізував Жоржина. Італія і далі володіла ігровою ініціативою, так і не дозволивши збірній Польщі нанести жодного удару по воротах Доннарумма за весь перший тайм.

На 53-й хвилині Лоренцо Інсіньє намагався нанести обвідний удар у дальній верхній кут воріт, але м'яч зачепив гравця збірної Польщі і пішов на кутовий. На 76-й хвилині Горальскі порушив правила в центрі поля, отримав другу жовту і залишив збірну Польщі в меншості. На 83-й хвилині Лоренцо Інсіньє віддав пас на правий край штрафного, і Берарді відправив м'яч у ближній кут воріт Щесни. Перемога вивела збірну Італії на перше місце в групі.

У групі А2 в Брюсселі грали збірні Бельгії та Англії. Господарі вийшли вперед на 10-й хвилині матчу. Тілеманс, скориставшись передачею Лукаку, пробив з лінії півкола штрафного, і м'яч від правої штанги влетів з сітку воріт збірної Англії. На 12-й хвилині Лукаку відзначився вже в обороні своїх воріт. Кейн пробив після подачі з кутового, а Лукаку підстрахував Куртуа, вибивши м'яч з лінії. Бельгія заробила штрафний удар, і Мертенс потужним ударом відправив м'яч під ближню штангу. В кінці першого тайму Кейн пробив по воротах бельгійців, але Куртуа відбив удар і перевів м'яч на кутовий. На 77-й хвилині Лукаку міг забивати третій м'яч збірної Бельгії, проте з вигідної позиції пробив у воротаря збірної Англії Пікфорда.

В іншому поєдинку групи А2 Данія приймала збірну Ісландії. На 11-й хвилині гравець збірної Ісландії Арі Скуласон в спробі перервати подачу зліва небезпечно зіграв у своєму штрафному проти гравця датчан. Арбітр призначив одинадцятиметровий, який ударом під поперечину реалізував Крістіан Еріксен.

На 85-й хвилині Збірній Ісландії вдалося зрівняти рахунок. Кьяртанссон отримав передачу від Скуласон на вході в штрафну, трохи зблизився з голкіпером, і відправив м'яч у сітку. На першій компенсованій хвилині після високої подачі у штрафну з лівого флангу м'яч потрапив в руку гравцеві збірної Ісландії. Еріксен холоднокровно реалізував пенальті і приніс перемогу збірній Данії.

Поєдинок ліги У Румунія - Норвегія не відбувся. В одного з футболістів норвезької збірної виявили COVID-19, і місцева влада заборонила команді виліт до Бухаресту. Так само, швидше за все, не відбудеться і матч шостого туру Ліги націй Австрія - Норвегія.

Нижче наводимо перелік всіх поєдинків, зіграних 15 листопада.

Матчі ліги А:

• Бельгія - Англія 2: 0 (Тілеманс, 10, Мертенс, 24);
  • Нідерланди - Боснія і Герцеговина 3: 1 (Вейналдум, 6, 13, Депа, 55 - Превляк, 63);
  • Данія - Ісландія 2: 1 (Еріксен, 12 (з пенальті), 90 + 2 (з пенальті) - Кьяртанссон, 85);
  • Італія - Польща 2: 0 (Жоржина, 28 (з пенальті), Берарді, 83).

• Словенія - Косово 2: 1.

Поєдинки шостого туру Ліги націй відбудуться 17 і 18 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку Ліги націй Німеччина -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .