Баєр втратив очки, Баварія не перемогла сніг - 13 тур Бундесліги

Лейпциг повернувся в топ-4 чемпіонату

Боруссія вистояла в матчі з лідером. Фото: Gettyimages.com
Баєр досі непереможний, але вдруге втратив очки. Фото: Gettyimages.com

Баєр та Боруссія Дортмунд зіграли внічию в центральному матчі 13-го туру Бундесліги. Але головним переможцем від такого результату виявилася Баварія - при тому, що мюнхенці так і не зіграли цього тижня.

Про цей та інші матчі, зокрема про чергову перемогу Штутгарта - в огляді чергового туру від Інформатора.

Дармштадт - Кельн 0:1

Обидві команди робили все, щоб не створювати бодай щось небезпечне - особливо в першому таймі. В другій половині стало трохи веселіше (але не надто).

Втім, Дейві Зельке зміг забити вже четвертий гол в сезоні - і приніс мінімальну перемогу "цапам". Завдяки цій перемозі Кельн навіть вибрався з зони вильоту - але сезон у команди все одно буде вкрай важким.

• Дармштадт - Кельн - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Зельке, 60.

Бохум - Вольфсбург 3:1

Вольфсбург залишився Вольфсбургом - і після перемоги над Лейпцигом влетів Бохуму. Причому для господарів ця перемога стала лише другою в поточному сезоні. Щоправда, наздогнати "вовків" найближчим часом Бохуму навряд чи вдасться.

• Бохум - Вольфсбург - 3:1 (2:1, 1:0)
    Голи: Остергаге, 19; Бернарду, 39; Антві-Аджей, 87 - Сванберг, 45+1.

Лейпциг - Гайденгайм 2:1

"Бики" виправилися за поразку в попередньому турі. І рахунок не має вводити в оману нікого - Лейпциг дивом забив лише двічі.

Також варто відзначити, що Лоїс Опенда забив вже 10-й гол в цьому сезоні. Хоча за гольовими звитягами Гірассі та Кейна цей результат легко пропустити.

• Лейпциг - Гайденгайм - 2:1 (2:1, 0:0)
    Голи: Опенда, 29 (пенальті); Поульсен, 44 - Гімбер, 45+2.

Баварія - Уніон

Матч перенесено на невизначений термін. Причиною переносу стала негода. Через сильний снігопад і переймання за безпеку вболівальників гру вирішили перенести.

Боруссія М - Гоффенгайм 2:1

Один з найцікавіших, якщо не найцікавіший матч в цьому турі. Гоффенгайм проявив себе традиційно активно в гостях. Але гравці Гладбаху змогли проявити себе більш ефективно в атаці.

• Боруссія М - Гоффенгайм - 2:1 (0:0, 2:1)
    Голи: Плеа, 58 (пенальті); Нгуму, 80 - Веггорст, 61.

Штутгарт - Вердер 2:0

Вердер має бути задоволеним, що матч закінчився лише з рахунком 2:0 - "шваби" могли забивати і п'ять голів. Найголовніше для тренерів Штутгарта - Гірассі та Ундав вийшли разом в старті - і кожний з них забив.

Через поєднання Сергу та Деніза на вістрі трохи змінилася схема. І в новій схемі Енцо Мійо почав матч в центрі півзахисту. А от Штіллер внаслідок цієї зміни втратив місце в основі.

• Штутгарт - Вердер - 2:0 (1:0, 1:0)
    Голи: Ундав, 17; Гірассі, 75 (пенальті).

Майнц - Фрайбург 0:1

Завдяки цій перемозі Фрайбург піднявся вже на восьме місце в таблиці. А от Майнц продовжує падіння і вже 17-й. Перемогу ж гостям приніс Грегорич на 69-й хвилині матчу.

• Майнц - Фрайбург - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Грегорич, 69.

Баєр - Боруссія Д 1:1

Боруссія приїхала в Леверкузен страждати і відбиватися. І вони дійсно непогано впоралися зі своєю задачею - а швидкий гол Р'єрсона став приємним бонусом.

Адже Баєр лишився Баєром - і атакував багато та різноманітно. Зрештою, це спрацювало одного разу - Боніфас на 79-й хвилині забив перший гол в чемпіонаті. Але на більше "фармацевтів" не вистачило. В результаті ж матчу Баєра та Боруссії перемогла Баварія.

• Баєр - Боруссія Д - 1:1 (0:1, 1:0)
    Голи: Боніфас, 79 - Р'єрсон, 5.

Аугсбург - Айнтрахт 2:1

Айнтрахт програв вдруге поспіль - хоча і намагався повернутися в гру наприкінці матчу. Але варто відзначити Аугсбург - команда доволі впевнено вела гру і навіть мала закривати її на 76-й хвилині - але Демірович не реалізував пенальті.

Також Аугсбург завдяки цій перемозі зміг покращити турнірне становище і вже йде дев'ятим.

• Аугсбург - Айнтрахт - 2:1 (1:0, 1:1)
    Голи: Єнсен, 35; Ягу, 58 - Дамен, 78 (автогол).

Турнірне становище

Баварія за втраченими очками повернулася на першу сходинку. І хотілося б сказати, що мюнхенцям ще треба перемогти... Але зважаючи на форму Уніона та хід, який набрав мюнхенський гранд, справа трьох очок здається вирішеною.

Також варто відзначити, що Лейпциг зміг повернутися у топ-4 завдяки нічиїй Дортмунда.