Пролунало кілька потужних вибухів, від яких здригнулись вікна у будинках
У тимчасово окупованій Феодосії наразі неспокійно. У ніч проти 3 березня у місті лунали потужні вибухи. Місцеві мешканці заявляють про атаку на нафтобазу.
Місцеві Telegram-канали буквально захлинулись від кількості повідомлень та відео місцевих. Вони наперебій жалілись на те, що від вибухів тряслися стіни та вікна у будинках. Начебто працювала російська ППО, але у напрямку нафтобази поїхали автомобілі швидкої допомоги та пожежні машини.
"Два потужні вибухи пролунали в небі над містом на початку третьої години ночі. За деякий час пролунали ще кілька вибухів. Жителі низки вулиць міста повідомляють, що в їхніх будинках здригнулося скло, а у дворах спрацювали сигналізації у машин", - пишуть в одному з каналів.
Офіційних заяв щодо атаки на місто поки не було. Тож невідомо, що саме у небі над Феодосією збивало вороже ППО. Згодом взагалі з'явилось повідомлення про перекриття автомобільного руху на Кримському мосту та трасою "Таврида" у керченському напрямку.
Російські загарбники зовсім забули про "комфорт та спокій у Криму". А все через атаки на їх військові об'єкти. Наприклад, 2 березня сімферопольська авіабаза та засекречений об'єкт окупантів у Севастополі потрапили під удар. Росіяни могли втратити декілька вертольотів Ка-52.
1 березня був "приліт" по військовій базі в Гвардійському, а над Севастопольською бухтою видніється димова завіса. Хоча "губернатор" тимчасової окупаційної влади рф Развожаєв заперечує цей факт, та говорить про роботу ППО. Натомість уздовж західного узбережжя Криму вийшов на патрулювання протичовновий літак Бе-12.
Крайня масована вдала атака по окупованій Феодосії в Криму відбулася у ніч на 26 грудня. Тоді ЗСУ вразили ракетами корабель "Новочеркаськ" з майже 80 російськими моряками на борту. Деякі російські джерела заявляли, що після удару зникли безвісти 33 моряки.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У Кабміні існують різні системи автоматичного обчислення, такі як СМ КОР, які вже використовуються на митниці та в податковій. Однак, у Бюро Економічної Безпеки ще не розпочали використання аналітики та індикаторів. Чому так сталося і які можливі наслідки цієї бездіяльності? Думкою на цей рахунок поділиться голова Ради громадського контролю БЕБ України, Тарас Котов. Дізнайтеся більше у нашому відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.