«Баварія» розгромила «Динамо», «Барселона» програла «Бенфіці» - підсумки матчів Ліги чемпіонів

«Динамо» пропустило п'ять м'ячів від чемпіона Німеччини.

«Баварія» катком пройшлася по «Динамо». «Барселона» другий матч Ліги чемпіонів поспіль програла з рахунком 0: 3.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У середу, 29 вересня, в групах E, F, G і Н відбулися матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Чемпіон України київське «Динамо» вирушило в гості до чемпіона Німеччини мюнхенської «Баварії». На поле стадіону «Альянц Арена» команди вийшли в таких складах:

Баварія: Нойер, Девіс, Ернандес, Упамекано, Зюле, Горецький, Кіммі, Сані, Мюллер, Гнабрі, Левандовскі.

Запасні: Фрюхтль, Річардс, Павар, Ерік Максім Шупо-Мотінг, Кюізанс, Забітцер, Сарр, Рока, Куассі, Мусіала, Станишич.

Динамо: Бущан, Миколенко, Шабанов, Забарний, Тимчик, Сидорчук, Андрієвський, Шапаренко, де Пена, Циганков, Гармаш.

Запасні: Нещерет, Бойко, Вербич, Шепелев, Леднєв, Караваєв, Вітіно, Сирота, Шкурін, Супряга, Кендзьора, Антюх.

Перші хвилини пройшли з невеликою перевагою «Баварії». На 10-й хвилині Бущан перевів на кутовий удар Левандовски під поперечину. А після подачі з кута поля Сидорчук зіграв рукою у своїй штрафній. Арбітр призначив пенальті. Левандовскі дочекався поки Бущан почне падати в правий кут і несильно пробив у лівий.

На 22 хвилині удар Зюле з-за меж штрафного пройшов поряд зі штангою воріт «Динамо». Через п'ять хвилин «Баварія» забила вдруге. Левандовскі отримав передачу від Мюллера на лінії штрафного і другим дотиком відправив м'яч у ворота.

«Баварія» домінувала на полі і легко доходила до штрафної киян. На 35-й хвилині Сані з лівого краю штрафного пробив у підставу дальньої штанги. Через чотири хвилини Бущан потягнув м'яч, закручений Кімміхом зі штрафного у ближній кут. В кінці першого тайму рідкісна атака «Динамо» завершилася ударом де Піни вище воріт.

На початку другого тайму «Баварія» провела кілька схожих атак по правому флангу. Кіммі пробив з центру штрафного майданчика і тільки кинувся під м'яч Шабанов зміг заблокувати удар.

На 68-й хвилині чергова швидка атака «Баварії» завершилася голом. Гнабрі справа увірвався в штрафну і від поперечини забив м'яч у сітку. На цьому неприємності для українського клубу не закінчилися. На 74-й хвилині Сані з лівого флангу подавав у штрафну. Однак м'яч зрізався з ноги гравця «Баварії» і влетів у ближній кут. Бущан вже почав виходити на перехоплення подачі і вибити м'яч не зміг.

На 87-й хвилині знову спрацював правий фланг «Баварії». Павар навісив в штрафну, а Ерік Максім Шупо-Мотінг головою відправив м'яч у правий кут.

У другому матчі групи Е зустрілися «Бенфіка» і «Барселона». Господарі відкрили рахунок в першій же небезпечній атаці. На 3-й хвилині. Нуньєс втік у відрив, з лівого флангу змістився до центру штрафного і точно пробив в ближній кут воріт «Барселони». Гості створили досить багато моментів, але забити до кінця першого тайму не змогли.

Після перерви «Бенфіка» виграла гру. На 52-й Нуньєс потужним ударом струсонув штангу воріт «Барселони».

На 69-й хвилині господарі збільшили перевагу в рахунку. Воротар «Барселони» відбив удар Жуана Маріу, але Сілва тут же добив м'яч у ворота. На 77-й хвилині захисник «Барселони» зіграв рукою в своїй штрафній. Пенальті впевнено реалізував Нуньєс, розвівши голкіпера і м'яч по різних кутах.

Турнірна таблиця. Группы Е- Н

30 вересня відбудуться матчі другого туру Ліги Європи і Ліги конференцій, серед них «Зоря» - «Рома». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу«Шахтар»- «Інтер» і підсумки зустрічей другого туру Ліги чемпіонів,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .