Баскетбольна Суперліга: «Черкаські Мавпи» зіграли з «Одесою»

Після низки викликаних коронавірусом перенесення матчів відновився регулярний чемпіонат Суперліги.

У Черкасах зустрілися команди з нижньої частини турнірної таблиці Суперліги. У принциповому протистоянні «Черкаські Мавпи» втратили 17 очок переваги, але все ж таки вирвали перемогу.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У середу, 2 лютого, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Черкасах "Черкаські Мавпи" приймали баскетбольний клуб "Одеса". Рахунок у матчі відкрили гості – точний кидок на рахунок Агафонова. "Одеса" закинула ще раз, а ось у "Черкаських Мавп" на стартових хвилинах в атаці спостерігався сумбур. Проте господарі взяли себе в руки та зрівняли рахунок. "Черкаські Мавпи" ненадовго вийшли вперед, але точний далекий кидок Лейманіса повернув лідерство команді гостей. Агресивні дії Приймака в атаці дозволили "Черкаським Мавпам" знову вийти вперед. Черкаський клуб почав вирушати у відрив і виграв першу чверть 24:14. Другу десятихвилинку активніше розпочали гравці «Одеси», відігравши шість очок відставання. «Черкаські Мавпи» вчасно перервали ривок суперника та відновили різницю у десять балів. Гостям не вдалося внести перелом у хід гри, і на перерву команди пішли з рахунком 46:31 на користь господарів майданчика.

Після відновлення поєдинку «Одеса» почала поступово скорочувати відставання. Різниця в рахунку танула, і до кінця третьої чверті становила лише два очки, що робило останню десятихвилинку абсолютно непередбачуваною. Психологічна перевага була на боці гравців одеського клубу — вони швидко зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед. «Черкаські Мавпи», які підганялися своїми вболівальниками, перехопили ініціативу, але й «Одеса» не збиралася упускати перемогу. За дві хвилини до кінця основного часу на майданчику зберігався паритет – 74:74. Одесит Шепард заробив два бали, а "Черкаські Мавпи" втратили м'яч в атаці. Незабаром Дугат зрівняв рахунок, і на команду чекала напружена остання хвилина. Хамільтон із «Черкаських Мавп» закинув у швидкому відриві, а «Одеса» відповісти вже не змогла. До того ж Кольченко реалізував два штрафні, закріпивши успіх господарів майданчика. «Черкаські Мавпи» здобули перемогу перервавши тривалу серію поразок.

• "Черкаські Мавпи" - "Одеса" 82:78 (24:14, 22:17, 14:27, 22:20).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 3 та 4 лютого. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.