Барса ще далі відстає від Жирони Довбика

Команда Хаві вдруге поспіль втратила очки

Валенсія врятувалася від поразки. Фото: Gettyimages.com
Каталонці першими забили в матчі. Фото: Gettyimages.com

Барселона вдруге поспіль втратила очки в Ла Лізі. Після поразки від Жирони команда Хаві зіграла внічию з Валенсією.

У складі Валенсії з перших хвилин вийшов Роман Яремчук. Український нападник мав шанс забити вже на другій хвилині - але Іньякі Пенья зміг парирувати удар форварда.

Яремчук пішов з поля на 62-й хвилині за рахунку 0:1 на користь Барси. Та вже на 70-й хвилині Гільямон відповів голом на результативний удар Жоау Фелікса.

Більше забитих голів в матчі не було. Через цю нічию Барселона не лише ще більше відстає від Реала та Жирони. В разі перемоги над Хетафе Атлетіко посуне каталонців на четверте місце в Ла Лізі.

• Валенсія - Барселона - 1:1 (0:0, 1:1)
    Голи: Гільямон, 70 - Фелікс, 55.

Барселона в поточному сезоні

Каталонці після 16-ти турів йдуть на третьому місці в чемпіонаті Іспанії. Барселона програла Реалу та Жироні, але змогла мінімально перемогти Атлетіко. Позаяк Жирона ще не зіграла в 17-му турі, Барселона відстає від першого місця вже на шість очок.

нагадаємо, що після поразки від Довбика та компанії, головний тренер "блаугранас" Хаві висловив захоплення грою іншої каталонської команди.