"Слід" - пісня, що діє як заспокійливе. Поєднання теплого вайбу гурту mine і щирості IRYN дарує відчуття обіймів друга, який розуміє твої думки про життя. Ми всі замислюємось над правильністю рішень і тим, що робить нас хорошими людьми. Але минуле нас не визначає. Іноді, щоб почалось щось нове й прекрасне, треба відпустити старі тривоги.
Про це йдеться у доповіді про глобальну нерівність
Пандемія коронавірусу зробила найбагатших людей у світі ще багатшими, тоді як зниження доходів найбідніших верств населення світу сприяло щоденній загибелі 21 тисячі людей.
Про це стверджується у доповіді благодійної організації Oxfam, передає Інформатор з посиланням на BBC.
Так, 10 найбагатших людей світу більш ніж подвоїли колективний статок з березня 2020 року.
"Цього року те, що відбувається не відповідає масштабам. Під час цієї пандемії майже щодня створювався новий мільярдер, у той час як 99% населення світу перебувають у гіршому становищі через локдауни, зниження міжнародної торгівлі, меншу кількість міжнародного туризму, і внаслідок цього у злидні впали 160 мільйонів людей", - сказав Денні Шріскандараджа, виконавчий директор Oxfam GB.
Згідно з даними Forbes, наведеними благодійною організацією, 10 найбагатших чоловіків світу: Ілон Маск, Джефф Безос, Бернард Арно та сім'я, Білл Гейтс, Ларрі Еллісон, Ларрі Пейдж, Сергій Брін, Марк Цукерберг, Стів Балмер та Уоррен Баффет.
У той час як у сукупності їхнє багатство зросло з 700 млрд доларів до 1,5 трлн доларів у період з березня 2020 року по листопад 2021 року, між ними існують значні відмінності. Зокрема, статок Маска зріс більш ніж на 1 000%, у той час як Гейтс став багатшим на скромніші 30%.
Oxfam зазвичай публікує доповідь про глобальну нерівність на початку засідання Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
На цьому заході зазвичай тисячі корпоративних та політичних лідерів, знаменитостей, активістів, економістів та журналістів збираються на швейцарському гірськолижному курорті для панельних дискусій, вечірок із напоями.
Однак другий рік поспіль зустріч (запланована на цей тиждень) проходитиме лише в режимі онлайн після появи варіанта коронавірусу "Омікрон".
Обговорення цього тижня включатимуть ймовірний майбутній шлях пандемії, питання вакцин та енергетичний перехід.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.