"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
На деяких сайтах вже прибрали оголошення про продаж підставки для алкоголю "Бахмут"
В Україні намагаються заробити гроші, спекулюючи на темі війни. Торгаші вирішили використати образ міста-фортеці. На сайтах деяких магазинів пропонують купити штоф "Бахмут" для алкогольних напоїв. Людей обурила така "креативність".
Виріб виконано у формі стенда з назвою міста, українським прапором на вершині та підставкою внизу, на якій стоїть військова бронетехніка, теж зі стягом. На звороті — пляшка і шість чарок. Такий сувенір отримав назву Штоф "Бахмут" БПМ-1. Висота виробу складає 47 сантиметрів, довжина 23 сантиметри, ширина 27 сантиметрів. Виготовлений із гіпсу, використана акрилова водостійка фарба.
Охочі можуть придбати подібну підставку для алкогольних напоїв за ціною від 1 000 гривень. При продажу товару в комплектацію пляшка та чарки не входять. Продукцію можна побачити на відомих сайтах, хоча на деяких вказується, що товар вже знятий. У коментарях до опису товару люди обурюються через бажання деяких хайпувати на темі війни.
Подібна продукція може вийти маркетологам та виробникам "боком". У Держпродспоживслужбі нагадали, що зловживання темою війни є порушенням законодавства.
В Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій зазначили, що спекуляція на символах війни є неприпустимою. Їх використання у маркетингових стратегіях брендів може сприйматись суспільством як комерціалізація болю українців.
"Відповідно до пункту 1 статті 5 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" правова охорона надається торговельній марці, яка не суперечить публічному порядку, загальновизнаним принципам моралі, вимогам Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" та на який не поширюються підстави для відмови в наданні правової охорони, встановлені цим Законом", - заявили у відомстві.
З огляду на зазначене, за такими торговельними марками буде прийматись рішення про відмову в реєстрації торговельної марки через невідповідність позначення умовам надання правової охорони. Надіслати інформацію про такі заявки можна на електронну пошту: office@nipo.gov.ua або за телефонами: +380 (44) 494-06-52, +380 (44) 494-05-46.
Раніше ми писали, чому людям не сподобалась назва пива "Герої не вмирають" і як виробники виправдали це. Також читайте про те, чому не всім військовослужбовцям подобається популярність в соцмережах та коли уваги до них буває через край.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.