“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Баку ще в липні сигналізувало про бажання доєднатися до об’єднання
Азербайджан офіційно подав заявку до неформального об’єднання БРІКС. Це підтвердив представник Міністерства закордонних справ країни Айхан Гаджизаде. Відомо, що до об’єднання входять, зокрема, Росія та Китай.
Про це повідомляє видання Report. Про заявку стало відомо через день після візиту російського диктатора Володимира Путіна у Баку.
Відомо, що Баку ще у липні сигналізувало про бажання приєднатися до об’єднання у декларації, яку схвалили у межах саміту Шанхайської організації співробітництва в Астані. А приєднатися офіційно до БРІКС Азербайджан може вже у жовтні 2024 року на саміті, який відбудеться у російській Казані.
Назва походить відповідно до англійських ініціалів країн-засновників – Бразилії, Росії, Індії, Китаю та Південно-Африканської Республіки (ПАР). Наразі туди входить дев’ять держав. У січні 2024 року доєдналися Єгипет, Іран, Ефіопія та Об’єднані Арабські Емірати.
А у червні стало відомо про бажання Туреччини доєднатися до БРІКС. На думку керівництва країни, це має стати хорошою альтернативою вступу в ЄС, адже з 1999 року Анкара не може просунутися далі статусу кандидата.
Диктатор РФ Володимир Путін 18 серпня відвідав столицю Азербайджану Баку і провів переговори зі своїм колегою Ільгамом Алієвим. Зокрема, заявив, що Москва готова долучитися до процесу підписання мирного договору між Азербайджаном і Вірменією на основі тристоронніх угод, досягнутих після 44-денної війни між двома державами у 2020 році.
Однак в ISW заявили, що візит диктатора був організований для того, щоб відвернути увагу від ситуації в Курській області, де Україна проводить військову операцію. Аналітики вважають, що таким чином він також прагнув змістити фокус суспільства з наслідків окупації Курської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.