"Айнтрахт" обіграв "Рейнджерс" і став переможцем Ліги Європи

Поєдинок проходив у Севільї на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан".

У Лізі Європи визначився переможець сезону 2021/22. У вирішальному поєдинку зійшлися представники Німеччини та Шотландії.

Про перебіг подій у фіналі Ліги Європи сезону 2021/22 повідомляє Інформатор.

У середу, 18 травня, відбувся фінальний матч розіграшу Ліги Європи сезону 2021/22.Німеччина) та «Рейджерс» (Глазго, Шотландія)

Айтрахт ,, Камада.

Запасні: Граль, Якіч, Хрустіч, Ламмерс, Хасебе, Аке, Чендлер, Хауге, і Коста, Ленц, Баркок, Пасьєнсія.

Глазго Рейнджерс: Макгрегор, Тавернієр, Голдсон, Бассі, Барішич, Джек, Лундстрам, Кент, Райт, Камара, Арібо.

Запасні: Маккрорі, Маклафлін, Діалло, Девіс, Ремзі, Сендс, Руф, Балогун, Сакала, Арфілд, Кінг, Лоурі.

На 5-й хвилині Роде хотів головою вибити м'яч, а Лундстрам підняв ногу і шипами пройшовся по лобі гравцю «Айнтрахта». Лікарі зупинили кровотечу, і Роде продовжив матч із пов'язкою на голові. На 20-й хвилині Кнауфф протягнув м'яч правим флангом, увійшов у штрафний майданчик і пробив у ближній кут. Макгрегор не дрімав і перевів м'яч на кутовий. Костич з інтервалом за хвилину двічі бив по воротах «Рейнджерс», але обидва рази не влучив у ворота. На 36-й хвилині голкіпер "Айтрахта" перевів м'яч через перекладину після удару Лундстрама головою.

У перерві тренери команд не стали вносити корективи до складу. На 48-й хвилині Ліндстрем пробив з розвороту - м'яч влучив у Камара і пройшов за лічені сантиметри від лівої штанги воріт "Рейнжерс". А рахунок відкрив шотландський клуб. На 57-й хвилині Соу у верховій боротьбі скинув м'яч назад, Тута не втримав рівновагу і впав, а Арібо вийшов віч-на-віч і переграв Траппа. На 67-й хвилині Камада вискочив на побачення з голкіпером суперника, однак разом із Макгрегор перекинув і ворота. Все ж таки на 69-й хвилині «Айнтрахт» зрівняв рахунок. Костич прострілив з лівого флангу, а Борре з лінії воротарського переправив м'яч у сітку.

Основний час матчу так і завершився внічию. Командам потрібно було зіграти два додаткові тайми по 15 хвилин кожен. На 95-й хвилині Борре в силовій боротьбі прорвався у штрафний майданчик «Рейнджерс» і пробив з гострого кута, але влучив у ногу захиснику. Через п'ять хвилин Кнауфф у схожій ситуації пробив повз. На початку другого екстра-тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Удар Баришича відбив голкіпер "Айнтрахта", а Хрустіч пробив поряд зі штангою. На 118-й хвилині Кент завершував швидку атаку "Рейджерс". Трапп, продемонструвавши чудеса реакції, зміг ногою відбити м'яч.

Переможець Ліги Європи сезону 2021/22 визначався у серії післяматчевих пенальті. Команди реалізували по три спроби, а потім Трап відбив удар Ремзі. Пенальті Ремзі виявився єдиним неточним і «Айнтрахт» став переможцем Ліги Європи.

Ліга Європи, фінал:

• Айнтрахт (Німеччина) – Глазго Рейнджерс (Шотландія) 1:1 (5:4 – за пенальті) (Борре, 69 – Арібо, 57).

25 травня у Тирані визначиться перший в історії переможець Ліги конференцій. А 28 травня "Ліверпуль" та "Реал" зіграють у фіналі Ліги чемпіонів. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг контрольних матчів збірної України з європейськими клубами та результатами поєдинків чемпіонату світу з хокею, зіграних 18 травня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.