Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Жителям та гостям Києва пропонують відвідати місце прощання та висловити свої співчуття рідним загиблого пілота
Уже завтра, 29 серпня, в столиці проведуть в останню путь відомого українського пілота Андрія Пільщикова, "Джуса", який загинув в авіакатастрофі на Житомирщині. Попрощатися із пілотом можна об 11:00, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у місті Києві за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 5.
Про це написала Меланія Подоляк, відома волонтерка та кохана капітана 40 бригади тактичної авіації. Відвідати прощання можуть усі, хто хоче віддати шану легендарному льотчику та підтримати його маму та близьких.
За півтора року відкритої війни Андрій Пільщиков неодноразово давав інтерв’ю провідним західним ЗМІ, однак не розкривав свого імені та повністю не показував обличчя. Він мріяв про винищувачі F-16 в українському небі.
“Андрій Пільщиков не просто пілот, це був молодий офіцер із мегазнаннями і мегаталантом. Це був чудовий комунікатор, він був рушієм реформ в авіації Повітряних сил, учасником багатьох проєктів. Я часто підтримував його шалені ідеї, які давали неймовірний результат”, - написав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
Життя Андрія Пільщикова обірвалося 25 серпня у Житомирській області. Того ж дня під час виконання бойового завдання зіткнулися два літаки L-39. У катастрофі загинули ще два пілоти - В’ячеслав Мінка та Сергій Проказін. Розслідування причин трагедії вже розпочалося. Журналісти побували на місці авіатрощі та показали, який вона мала вигляд.
Державне бюро розслідувань розглядає три версії зіткнення двох літаків: технічна несправність літаків; помилка пілотів; порушення при організації польотів. Водночас встановлено, що літаки зіткнулися під час виконання маневру розвороту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.