Після повернення “дикого” у альбомі «Друге Пришестя» я ніби вперше за довгий час видихнув. Немає нічого ціннішого, ніж повернути собі себе. Я відчув, як мої люди теж кайфанули від цього повернення — від того нерва, крику, болю, жорсткості й чесності, які давно просилися назовні.
Wizz Air прагне допомогти українцям
Угорська авіакомпанія Wizz Air вирішила надати безплатно 100 тисяч квитків для українців. Їх уже можна забронювати на веб-сайті компанії.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на заяву авіакомпанії.
«Wizz Air прагне допомогти українським біженцям дістатися місця призначення, де б це не знаходилося. Ми надаємо 100 000 безкоштовних місць на близькомагістральних рейсах», – йдеться у повідомленні.
Людям нададуть безкоштовні місця на рейсах, що відправляються з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії.
Нагадаємо, США закриває небо від літаків із РФ, звернення Джо Байдена щодо нападу Росії на Україну.
Окрім того, Польща закриває небо для російських авіакомпаній.
Також Інформатор писав, що Україна закрила небо для цивільних літаків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.