Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Також катастрофа рейсу Тегеран - Київ увійшла в число 50 найбільших катастроф в історії авіації
Катастрофа літака МАУ в Ірані стала найбільшою в комерційній авіації у 2020 році. На борті знаходилися 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.
Про це повідомляє видання "avianews.com",- передає Інформатор .
У 2020 році розбилися вісім комерційних літаків і загинули 314 пасажирів. Два авіалайнери були збиті - МАУ і невеликий борт в Сомалі, який перевозив вантажі. За кількістю катастроф 2020 рік став найбезпечнішим з 1946 року, з якого ведуться спостереження.
Нагадаємо, 8 січня в Ірані розбився літак МАУ який виконував рейс за маршрутом Тегеран - Київ. Загинули 176 осіб. На борті Boeing 737 перебувало 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини і Великобританії. Крім того, розшифровка «чорних ящиків» збитого літака підтвердила незаконне втручання в роботу пасажирського лайнера .
Також Інформатор писав, що Іран з п'ятої спроби передав Україні звіт про причини катастрофи літака.