У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Звіт має затвердити Міжнародна організація цивільної авіації
Іран передав Україні проект технічного звіту про причини катастрофи літака МАУ в Тегерані. Його має затвердити Міжнародна організація цивільної авіації.
Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, передає Інформатор .
"Технічний звіт передали ввечері 31 грудня, з п'ятої спроби.Зараз усі компетентні органи ретельно його вивчають. Україна має 60 днів на те, щоб внести до звіту зауваження і пропозиції, після чого Іран матиме ще місяць на його доопрацювання", - заявив Єнін .
За його словами, звіт оприлюднять лише після затвердження радою Міжнародної організації цивільної авіації. Про факт передачі звіту заявив і посол Ірану в Україні Манучехр Мораді під час круглого столу в посольстві.
"Було складено попередній звіт щодо обставин катастрофи, а його остаточний варіант був нещодавно затверджений і переданий всім відповідним сторонам", - заявив Мораді.
Посол зазначив, що незважаючи на критику Ірану з боку інших сторін, іранська сторона практично відразу після катастрофи зізналася в тому, що трагедія сталася як результат помилки. Також причетні до авіакатастрофи були притягнуті до відповідальності і затримані. Також іранське керівництво заявило про готовність виплатити компенсації родичам загиблих в розмірі 150 тис. доларів.
Нагадаємо, 8 січня в Ірані розбився літак МАУ який виконував рейс за маршрутом Тегеран-Київ. Загинули 176 осіб. На борті Boeing 737 перебувало 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини і Великобританії. Крім того, розшифровка «чорних ящиків» збитого літака підтвердила незаконне втручання в роботу пасажирського лайнера.
Також Інформатор писав, що катастрофа рейсу Тегеран-Київ увійшла в число 50 найбільших катастроф в історії авіації.