"Аудит передової": Зеленський анонсував збільшення зарплати для військових

Читать на русском

Головнокомандувач Сирський виявив тисячі військових, котрі, попри свою службу, не брали участі в бойових діях

Читать на русском
Зеленський, передова
Мисягін: Необхідно підняти зарплатню до 200 000 гривень

Головнокомандувач Сирський виявив тисячі військових, котрі, попри свою службу, не брали участі в бойових діях

У середу, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський оголосив про ініціативу значного збільшення заробітної плати для військовослужбовців, які несуть службу на передовій уже впродовж двох років. Окрім того, у ЗСУ проходить аудит військових, які не перебували на фронті від початку війни.

Інформацію про це розповсюдив народний депутат України від Слуги народу Юрій Мисягін у Telegram-каналі. За останніми заявами, виплати мають зрости до 200 000 гривень. 

"Сьогодні під час вечірньої зустрічі Президент сказав, що військовим, які на передовій вже два роки, необхідно підняти зарплатню до 200 000 гривень", - пише Мисягін.

Президент також наголосив на проведенні аудиту в структурах Збройних сил України, що вже принесло певні результати. Новопризначений головнокомандувач Сирський виявив тисячі військових, котрі, попри свою службу, не брали участі в бойових діях. Зараз планується активізувати залучення цих осіб до безпосередньої участі у захисті держави.

Скарги військових

Раніше Інформатор писав, що військові ЗСУ масово скаржаться на незрозумілу систему виплат грошового забезпечення у грудні та у січні. За їх словами, раніше військові отримували основну зарплатню та доплати (бойові) двома сумами. Зараз прийнято рішення розділити виплати. Попри те, що у мережі розганють чутки про масові затримки зарплати військовим, явище не є повсюдним. Можливо, на ситуцію має вплив структура Держбюджету-2024, де видатки на оборону скорочено майже на 30 мільярдів. Інформатор з'ясував деталі. 

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Дмитро Рюмшин, командир 47-ї окремої механізованої бригади, відзначив зміну тактики російських сил. Тепер вони використовують штурмові групи, що оперують після авіаційних ударів, відмінно від масових наступів. Як вважає Сергій Кузан, голова "Українського центру безпеки та співпраці", ці зміни можуть вплинути на ситуацію у місті Авдіївка? Отримайте більше деталей у нашому відео.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.