Жінка народилася в Харкові і хоче підтримати батьківщину
Одна з провідних виконавиць повітряного цирку міста Денвер у Колорадо створила свій власний номер на підтримку України. Він виконується під пісню «Вставай» Олександра Ярмака. Прапор України є невід’ємною частиною цього виступу, який виконує уродженка Харкова Анастасія Тіміна.
Про ще один спосіб донести до світу український біль розповіли в Голосі Америки Українською. Як розповіли сама авторка виступу, кожен артист висловлюється у свій спосіб. Для неї – це повітряні танці. Анастасія Тіміна окремо додала, що прослухала чимало пісень, але саме «Вставай» знайшла відгук у її серці, тож вона обрала її для свого виступу.
Своїм танцем уроженка Харкова намагається передати свій біль за батьківщину. Колеги дівчини кажуть, що навіть не знаючи мови, аби зрозуміти слова пісні, її виступ викликає сильні почуття. Анастасія потім розповіла їм, про що саме пісня.
«Анастасія пояснила мені, про що пісня. Я думаю, дуже важливо продовжувати говорити про події в Україні. Спочатку це була провідна тема, але зараз люди почали забувати. Чудово, що вона це робить у такий незвичайний спосіб, адже це може привернути більше уваги. Вона ділиться своїми відчуттями за допомогою музики та своїх рухів», – говорить колега Анастасії Софія Родрігез.
Сама авторка виступа розповідає, що намагається щодня спілкуватись зі своїми родичами з Харкова. Майже щодня вона телефонує, аби дізнатися, чи все з ними в порядку. Коли вона востаннє була в Харкові, то вони разом ходили та фотографувалися біля різних будівель. Частину з них вже зруйнували ворожі обстріли.
У команді цирку Анастасія вже понад 6 років. Це була її робота мрії. Успіхи дівчини відзначає і директорка повітряного цирку Денвера Ненсі Смітт. Вона вважає, що її виступ дійсно важливий, і потрібно звертати увагу на ситуацію в Україну. Сама артистка з Харкова постійно розповідає всім, що відбувається в нашій країні зараз.
«Мене часто питають, і люди готові слухати, бо я маю багато інформації про події в Україні. Тут не завжди показують в новинах усі щоденні деталі, і я можу заповнити прогалини. Мої виступи, мої рухи – це мій спосіб спілкування. Я відчувала, що я мушу зробити цей номер. Я хочу, щоб люди пам’ятали, що війна досі триває, і триває вже дуже довго. Це нагадування не бути байдужим, і не забувати про те, що відбувається у світі, адже ми глобальне суспільство», – розповіла Анастасія Тіміна.
Російсько-українська війна почала ще в 2014-му році. Тоді росіяни захопили Крим та значну частину Донецької та Луганської областей. Були спроби просунутися й далі, але нашій армії, яку довелося оперативно відновлювати після підривної діяльності Януковича, вдалося зупинити ворога. Ворог зупинив наступ та закріпився на зайнятих територіях.
У 2022-му році рф почала повномасштабне вторгнення в Україну з Півдня, Сходу та Півночі України. Початковий різкий наступ допоміг ворогу тимчасово зайняти ще частину наших територій, зокрема частини Харківської, Херсонської та Запорізької областей. Київщина також перебувала під тимчасовою окупацією, але наші воїни відбили атаку ворога, змусивши його відступити з Півночі, зосередивши зусилля на Сході та Півдні. Коли ворога вдалося остаточно зупинити, ЗСУ почали активний контрнаступ, значно перевершуючи результати рашистів.
Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку інвестує в Україну 3 млрд євро.
Заголовне фото - Facebook-сторінка Анастасії Тіміної.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.