Арестович дав 6 сценаріїв завершення війни, більшість з них - негативні для України

Читать на русском

Ексрадник Офісу президента Олексій Арестович вважає, що 1 листопада почалася третя війна. І, на його думку, її ми програємо

Читать на русском
Олексій Арестович
Новий прогноз від Арестовича

Ексрадник Офісу президента Олексій Арестович вважає, що 1 листопада почалася третя війна. І, на його думку, її ми програємо

Ексрадник Офісу президента України Олексій Арестович переінакшив свій власний прогноз про "два-три тижні" до закінчення війни. Цього разу він написав про "дві-три війни", які чекають на українців. Він також оприлюднив шість сценаріїв на кінець 2023-2024 р.р. для українців, в яких, за його словами, наша країна може програти росії.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Перша війна, за словами Арестовича, тривала з 24.02.22 до 02.04.22. "Цю війну Україна виграла начисто", - заявив Арестович. Друга війна почалася 02.04.22 та закінчилася статею Залужного - 01.11.23.

"Цю війну ми звели внічию. Надій було багато, та нічия. Не може перемогти у війні країна з таким рівнем беззаконня, корупції, аморальності та повною відсутністю сенсу. Головна причина відсутності перемоги - ми не знаємо мети перемоги, якої досягаємо. Перемогли – що далі? Яку країну будуємо? Навіщо?", - підсумував Арестович.

Арестович про дві-три війни в Україні
Арестович про дві-три війни в Україні

01.11.23, згідно з Арестовичем, почалася третя війна. І, на його думку, її ми програємо.

"Бо царство дурних умертвить їх і безтурботність божевільних занапастить їх", - процитував рядки з Біблії Арестович.

Чому Україна має програти, за словами Арестовича
Чому Україна має програти, за словами Арестовича

За словами Арестовича, на українців чекають 6 сценаріїв на 2024 рік. Більшість з них є негативними.

  • Сценарій 1: Китай – рф – США домовляються до припинення вогню.
    Стагнація, дрібні порушення перемир'я, армія спивається та стріляється, народ у депресії, десятки тисяч фрустрованих людей повертаються з фронту до гетьманщини та фаріонівщини, мітинги, врадіївки, вибори, які нічого не змінять – і фруструють ще більше.
  • Сценарій 2. Війна триває, західна допомога – через пень-колоду, росіяни мобілізуються, ще одна Авдіївка, ми в злості, скрегеті зубівному, піні та божевіллі, пошуку винних.
  • Сценарій 3. Ні з того, ні з того нам дають багато зброї і ми захоплюємо Токмак. Після чого однаково випливають варіанти 1 і 2. Починається втрата лояльності регіонів - я не в змозі уявити Одесу, що простив Центру зняття пам'ятника Воронцову. Захід відвертається – хутірську хтонь, корупцію та згортання свобод ніхто оплачувати не буде. Починаються переговори – як остання спроба врятувати ситуацію, росіяни банкують та диктують і їх доводиться вмовляти, Захід відверто нав'язує Мінськ-3. Про НАТО та гарантії безпеки можна забути вже зараз - і бреше той, хто стверджує інакше. Україна перетворюється на величезну сіру зону, фактично повернувшись у довоєнний стан - через нездатність упоратися із самою собою. Економіка стискається, народ у сказі та депресії, розумні, хваткі та талановиті тікають, на вулицях – сміття та мовні патрулі. Україна починає валитися в середину самої себе.
    Росія готує другий раунд, зробивши висновки з помилок і підготувавшись інакше.
  • Сценарій 4: рф, підготувавшись як слід, починає другий раунд (можливо прикрившись Тайванем) і далі – як Бог пошле. Але може і послати подалі, якщо продовжуватимемо так, як робимо зараз.
  • Сценарій 5: Україна, дійшовши до ручки, спохоплюється, згортає сценарій хутірської диктатури (сценарій 1918 року), різко згортає шлях розширення прав і свобод і робить ставку на таланти замість хтоні, сенси замість емоцій.
  • Сценарій 6: Захід спохоплюється, прикидає перспективи поглинання України росією, починає надавати не капілярну, а справжню допомогу, і починається четверта війна – з міжнародними бригадами на Ф-16, з усіма видами далекобійних ракет, з танками – ешелонами та – жорстким ручним контролем української влади, якими б вони не були.
Сценарії розвитку подій (За Арестовичем)
Сценарії розвитку подій (За Арестовичем)

У коментарях користувачі розділилися у своїх поглядах. Дехто з них вважає, що Арестович озвучив "гірку правду", інші закидають йому "зраду" та втечу з України. Багато хто пише, що відписується від нього.

Сценарії розвитку подій (За Арестовичем)
Сценарії розвитку подій (За Арестовичем)

Як Арестович себе дискредитував, коли звільнився та на що розраховує

Олексій Арестович пішов у відставку після скандальної заяви у січні цього року про багатоповерхівку на Набережній Перемоги у Дніпрі. Він повідомив, начебто ракету збили українські сили ППО. Після цього, за його словами, ракета впала на будинок і вибухнула. Однак цю версію спростовує відео моменту "прильоту", на якому чутно лише один вибух.

Цю заяву Арестовича використали російські пропагандисти, щоб дискредитувати українську ППО. Також прізвище Арестовича часто шукали користувачі Вікіпедії.

Наразі він перебуває за кордоном і критикує діючу владу України. Він заявив, що між президентом Володимиром Зеленським та військовим керівництвом нібито виник конфлікт. Блогер також додав, що, на його думку, в Україні вже час змінювати очільника держави через "неефективність".

Нещодавно колишній радник ОП закликав Україну вступати до НАТО без окупованих територій, як це раніше запропонував ексгенсек Альянсу Андерс Фог Расмуссен. Він вважає, що Україна не досягне своєї мети, якщо не вступить у блок. Бо в росії нібито є більше ресурсів, а допомога Україні зменшується.

Перед цим Арестович представив популістичну "передвиборчу програму". Вона складається з 14 пунктів. Серед пунктів його програми перехід до стратегічної оборони на фронті, зміна кадрової політики в Силах оборони, зміна системи мобілізації та вступ до НАТО. При цьому блогер пропонує відмовитися від силового повернення окупованих українських територій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.