Давид Арахамія заявив, що його фракція не розпадається і монобільшість у парламенті все ще існує
Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія відреагував на публікації у пресі про внутрішню ситуацію у СН, які з'явилися у середу 20 березня. Він не став коментувати інформацію про бажання звільнитися, яке нібито виникло відразу у кількох народних депутатів, а зазначив лише, що монобільшість не розпадається. Також політик нагадав про здобутки своєї фракції за час роботи.
У своєму Telegram-каналі Арахамія розмістив скріншоти заголовків кількох публікацій 2019-21 років. У них також йшлося про розпад "Слуги народу".
"З 2019 року з певною регулярністю ми дізнаємося, що монобільшості не існує. За цей час ми провели реформи, на які у ВР не було голосів з часу проголошення незалежності, і забезпечили законодавчу базу для отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС. Всім би так "розпадатися"", - написав Арахамія.
Загалом ЗМІ не писали про те, що монобільшості у парламенті більше немає чи що "Слуга народу" розпадається. У публікації "Української правди" йшлося лише про те, що у фракції склалася ситуація, близька до остаточної дезорганізації цієї політичної сили. Де-юре тут зареєстровано 235 парламентарів, проте регулярно приходять на засідання й активно голосують лише 170-180 нардепів. Інші втомилися від своїх обов'язків і хотіли б звільнитись.
Посилаючись на анонімне джерело у "Слузі народу", журналісти писали, що багато нардепів, яких привів Зеленський, не розраховували працювати аж так довго. І зараз багато з них нібито хочуть піти на іншу роботу, бо мають гарні пропозицій й бажають розвиватися професійно.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.