Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Компанія пішла на таку зміну, щоб врегулювати спір з Комісією зі справедливої торгівлі Японії
Компанія Apple після численних скарг вирішила змінити політику свого магазину додатків AppStore. З початку 2022 року вона дозволить додаткам з музикою, книгами і відео не сплачувати 30% комісії з платежів користувачів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Apple .
Нововведення торкнеться так званих додатків для читання, які дозволяють читати, слухати і дивитися придбаний контент, підписуватися на електронні версії журналів, газет і книг, а також на відео і музику. Тобто, крім рядових додатків, від сплати комісії звільнять і гігантів, на зразок Netflix і Spotify. Компанія дозволить розробникам додати у власні додатки посилання на свої сайти або форми зворотного зв'язку, за допомогою яких користувачі зможуть здійснювати платежі і управляти членством. Наразі всі програми повинні використовувати систему покупок App Store, завдяки якій Apple отримує з розробників комісію 30% з завантажень і підписок всередині додатків.
Apple вирішила піти на це, щоб регулювати давню суперечку з Комісією зі справедливої торгівлі Японії. Компанія вже уклала угоду з японським регулятором, однак вирішила запровадити нові правила не тільки в Японії, але і у всьому світі. Зміна політики App Store не поширюється на ігри - найприбутковіший клас мобільних додатків. Нагадаємо, раніше розробники масово критикували Apple через комісії у 30% зі всіх покупок, які користувачі iPhone і iPad роблять в додатках. Проти Apple виступили багато компаній, на кшталт Epic Games і Telegram, і у вересні 2020 року ці фірми створили "Коаліцію за справедливість додатків". Після цього 1 січня 2021 року Apple знизила комісію App Store з 30% до 15% для розробників, які за рік заробили в магазині додатків менше мільйона доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .