“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
У 2018-2019 роках компанія Roshen без об'єктивних причин піднімала ціни на патоку власного виробництва
Антимонопольний комітет розпочав справу проти суб'єктів господарювання, які входять до складу групи компаній Roshen, за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку патоки.
Про це повідомляє прес-служба АМКУ,передає Інформатор .
Згідно з інформацією відомства, Roshen є найбільшим в Україні виробником кукурудзяної патоки, а в 2018-2019 роках група компаній мала ознаки монопольного становища на цьому ринку.
"В ході здійснення своєї господарської діяльності група Roshen протягом 2018 року встановлювала різні ціни, а також різні умови придбання патоки для певної групи споживачів - кондитерських фабрик", - йдеться у повідомленні.
У 2019, посиливши ринкову владу в зв'язку з забороною імпорту з Російської Федерації патоки (сиропів), група Roshen підвищила ціни на патоку власного виробництва для всіх покупців, які були об'єктом цінового аналізу.
При цьому в ході попереднього дослідження АМКУ не виявив об'єктивних причин для підвищення цін цієї групи.
"Такі дії групи Roshen по відношенню до суб'єктів господарювання - конкурентів на ринках кондитерських виробів (в тому числі і Кондитерської корпорації" Рошен "), могли призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції між ними", - пояснюють в АМКУ.
Комітет розпочав розслідування, збір та аналіз доказів у справі.
Нагадаємо, крохмальна кукурудзяна патока (сироп) є одним з основних компонентів в рецептурі кондитерських виробів. Вона використовується при виробництві халви, карамелі, зефіру, цукерок, мармеладу для регулювання консистенції (структури та текстури) кондитерського виробу.
Крім того, Верховна рада призначила нового голову Антимонопольного комітету України.