Росію вночі атакували 47 БпЛА, вибухи пролунали у Ростовській, Білгородській, Курській та Волгоградській областях
Шалена ніч 9 березня обрушилася на росію вночі, коли її атакували 47 БпЛА. Вибухи пролунали у Ростовській, Білгородській, Курській та Волгоградській областях. Російські ЗМІ повідомляють, що у Таганрозі атаковано авіазавод "ТАНТК ім. Г.М. Берізка", де перебуває на ремонті раніше підбитий літак А-50.
Після атаки росіяни скаржилися на проблеми із електрикою. Жителі Таганрогу видали захоплену реакцію на те, що відбувається. Очевидці повідомили про приблизно два десятки вибухів близько 2 години ночі.
"Знов летить, ти що! @бать, о, вибух", - фіксували прильоти росіяни.
У російських пабликах писали, що овибухи чули мешканці Таганрогу. За деякою інформацією, об'єктом атаки міг стати авіазавод імені Берієва та морський порт.
За даними міноборони країни-агресорки, росію атакували лише 47 безпілотників 9 березня. 41 БПЛА був збитий над Ростовською областю. Ще три дрони долетіли до Волгоградської області. Також безпілотники атакували Курську та Білгородську області.
Як повідомила влада Ростовської області, дрони також атакували місто Морозовськ (там розташований військовий аеродром - ред.), розташоване на схід від Ростова-на-Дону. Там дрони, за даними рф, були "знищені на підльоті".
Україна налагодила виробництво бойових і розвідувальних дронів для військових і до кінця року матиме обіцяний мільйон безпілотників. Над цим працюють 200 компаній і понад 300 тисяч інженерів. Зараз розробники успішно випробовують український аналог російського Ланцета - цей дрон скоро поїде на фронт.
6 лютого президент України Володимир Зеленський оголосив про створення нового виду військ у структурі Збройних сил України - Сил безпілотних систем. Він наголосив, що цей рід військ буде важливим у сучасних бойових діях на землі, в небі та на морі.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У ході війни відстань, на яку можуть літати українські дрони, постійно збільшується. Це породжує питання: чи є це еволюційним процесом, чи просто реакцією на зростаючі потреби? Долучайтеся до нашого інтерв'ю з Максимом Левківським, щоб дізнатися його думку щодо цього питання та більше інформації про розвиток українських дронів!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.