Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
20 лютого: в Україні - День Героїв Небесної сотні
20 лютого у світі відзначають небагато свят. В Україні в цей день вшановують пам'ять учасників Революції Переваги - протестувальників, які загинули на Майдані в грудні 2013 - лютому 2014 року.
Інформатор розповідає, які дати відзначають в цей день.
День Героїв Небесної Сотні. Встановлений у 2015 році п'ятим Президентом України Петром Порошенком. У цей день згадують тих, хто загинув заради свободи та демократії в Україні. Серед загиблих - люди з різних міст України, різні за віком, професіями та соціальним статусом. Євромайдан увійшов в історію України як символ і зразок жертовності, патріотизму і героїзму.
Всесвітній день соціальної справедливості. Соціальна справедливість - це не просто етичний імператив, це основа національної стабільності та глобального добробуту. Рівні можливості, солідарність і повага прав людини вкрай важливі для повноцінного освоєння продуктивного потенціалу націй і народів. Держави - члени Організації Об'єднаних Націй - присвячують 20 лютого проведенню на національному рівні заходів, що сприяють зміцненню соціальної справедливості, які щороку присвячені певній темі.
Іменини в цей день святкують Олександр, Олексій, Петро.
197 - завершилася битва при Лугдуні, в якій Клодій Альбін зазнав поразки від військ римського імператора Септимія Півночі.
395 - у Віфлеємі був заснований перший жіночий монастир.
1705 - в Росії указом Петра I вперше введені рекрутські набори.
1943 - на кукурудзяному полі в Мексиці почав формуватися вулкан Парикутин.
2009 - президент Латвії Валдіс Затлерс прийняв відставку прем'єр-міністра країни Івара Годманіса.
1759 - Йоганн Християн Рейлі (помер в 1813), німецький медик, фізіолог, філософ і педагог.
1802 - Шарль Огюст де Беріо (помер в 1870), бельгійський скрипаль, композитор.
1888 - Василь Барвінський (помер в 1963), український композитор, піаніст, музикознавець.
1897 - Айвен Олбрайт (помер в 1983), американський художник.
1902 - Ансель Адамс (помер в 1984), американський фотограф, майстер пейзажної зйомки.
1920 - Євген Драгунов (помер в 1991), радянський конструктор стрілецької зброї.
1925 - Роберт Олтмен (помер у 2006), американський режисер, сценарист, продюсер. Єдиний в США володар головних нагород фестивалів великої трійки - «Золотої пальмової гілки», «Золотого лева» і «Золотого ведмедя», один з найбільших режисерів Нового Голлівуду.
1951 - Гордон Браун, 74-й прем'єр-міністр Великобританії.
1963 - Чарльз Барклі, американський баскетболіст, дворазовий олімпійський чемпіон.
1963 - Іен Браун, британський музикант, лідер групи The Stone Roses (брав участь в створенні альбомів The Stone Roses і Second Coming).
1967 - Курт Кобейн (помер в 1994), американський рок-музикант, лідер групи Nirvana (разом з колективом записав альбоми Bleach, Nevermind, In Utero).
1975 - Брайан Літтрелл, співак, учасник групи Backstreet Boys (брав участь у записі таких альбомів, як Backstreet Boys і Backstreet's Back).
1977 - Стефон Марбері, професійний баскетболіст.
1988 - Ріанна, Барбадоська R & B-співачка (прославилася платівкою Good Girl Gone Bad).