RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
17:22, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У магазинах мобільних додатків App Store і Google Play знову почалася роздача. Усі посилання на додатки Інформатор залишив для вас в матеріалі. Цього разу з двох магазинів можна сумарно отримати відразу десять ігор і п'ять програм. Як і завжди, пропозиції обмежені за часом, тому якщо вам щось сподобалося, то варто забрати це якомога швидше. Ігри для Android: Mystic Guardian: Final Quest - проєкт у дусі класичних jRPG 90-х років. У грі є прокачування, сюжет, крафт і бої з босами. Crosswords Word Fill PRO -це цифрова версія кросворду. Theme Solitaire: Decorate Tower - гра об'єднує в собі картковий пасьянс і стратегії з будівництвом веж. Warriors' Market Mayhem - рольовий тайтл, у якому геймерам потрібно захищати королівство від дракона. Burning Fortress 2 - тайтл заснований на фізиці, і вам потрібно знищувати армії й замки своїх супротивників. Legend of the Moon - рольової екшен із видом збоку про лицаря. Гра містить елементи метроідванії. Програми для Android: Vova Icon Pack - набір круглих іконок для персоналізації робочого столу. Ігри для iOS: Hero Shooter - це ізометричний шутер, події якого розгортаються в похмурому майбутньому, де людство практично вимерло через вірус. Фактично, у нас тут новий зомбі-тайтл. Bridge Baron Gold - цифрова карткова гра в бридж. Poker Pop! - тайтл поєднує в собі доміно й покер. Girls Army Shooting Game 2021 - у цій грі головна героїня виходить на нерівний бій проти армії терористів. Програми для iOS: Recipes Kids Toddlers - додатків із набором рецептів для готування. Football Emojis Touchdown - набір спеціальних емодзі для футбольних фанатів. Іконки для програм - за допомогою цієї програми можна змінити ярлики програм на пристрої. Наклейки T-Mojix - набір зі 135 смайлів для повідомлень. Нагадаємо, що Netflix може створити мобільний тайтл за новим серіалом Гра в кальмара. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

10 ігор і 5 програм: почалася нова роздача додатків в Google Play і App Store

Читать на русском
10 ігор і 5 програм: почалася нова роздача додатків в Google Play і App Store

Google і Apple не перестають влаштовувати роздачі

У магазинах мобільних додатків App Store і Google Play знову почалася роздача.

Усі посилання на додатки Інформатор залишив для вас в матеріалі.

Цього разу з двох магазинів можна сумарно отримати відразу десять ігор і п'ять програм. Як і завжди, пропозиції обмежені за часом, тому якщо вам щось сподобалося, то варто забрати це якомога швидше.

Ігри для Android:

  • Mystic Guardian: Final Quest - проєкт у дусі класичних jRPG 90-х років. У грі є прокачування, сюжет, крафт і бої з босами.
  • Crosswords Word Fill PRO - це цифрова версія кросворду.
  • Theme Solitaire: Decorate Tower -  гра об'єднує в собі картковий пасьянс і стратегії з будівництвом веж.
  • Warriors' Market Mayhem - рольовий тайтл, у якому геймерам потрібно захищати королівство від дракона.
  • Burning Fortress 2 - тайтл заснований на фізиці, і вам потрібно знищувати армії й замки своїх супротивників.
  • Legend of the Moon - рольової екшен із видом збоку про лицаря. Гра містить елементи метроідванії.

Програми для Android:

Vova — Icon Pack - набір круглих іконок для персоналізації робочого столу.

Ігри для iOS:

  • Hero Shooter -  це ізометричний шутер, події якого розгортаються в похмурому майбутньому, де людство практично вимерло через вірус. Фактично, у нас тут новий зомбі-тайтл.
  • Bridge Baron Gold - цифрова карткова гра в бридж.
  • Poker Pop! - тайтл поєднує в собі доміно й покер.
  • Girls Army Shooting Game 2021 - у цій грі головна героїня виходить на нерівний бій проти армії терористів.

Програми для iOS:

Нагадаємо, що Netflix може створити мобільний тайтл за новим серіалом «Гра в кальмара».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.