Зв'язав руки колготками: ще двох зірок звинуватили в агресивному сексі з усіма інтимними подробицями

Читать на русском

Чергові спроби збагатитися за рахунок знаменитостей. Музиканта Ексла Роуза та актора Джеймі Фокса підозрюють у зґвалтуваннях

Читать на русском
Ексла Роуз та Джеймі Фокс
Музикант та актор спростовують звинувачення

Чергові спроби збагатитися за рахунок знаменитостей. Музиканта Ексла Роуза та актора Джеймі Фокса підозрюють у зґвалтуваннях

61-річна Шейла Кеннеді подала позов проти фронтмена Guns N' Roses, справжнє ім'я якого Вільям Брюс Роуз-молодший. Колишня модель стверджує, що він зв'язав її та зґвалтував у нью-йоркському готелі, коли їм обом було по 26 років. У Джеймі Фокса майже та сама ситуація, тільки ймовірне насильство відбулося вісім років тому.

Шейла Кеннеді розповіла свою історію через суд, сподіваючись вимагати невказану суму грошових збитків через присяжних. У юридичних документах описується, як Кеннеді познайомилася з рок-зіркою у нью-йоркському клубі у лютому 1989 року. Після цього вона прийшла на приватну вечірку у готельному номері, на якій, за її словами, було багато людей під впливом наркотиків.

Ексл Роуз
Ексл Роуз

Кеннеді стверджує, що Роуз почав чіплятися до неї. Спочатку все було нормально, доки він не звільнив кімнату. У приміщенні залишилися лише вона, ще одна модель та один із друзів артиста. Шейла запевнила, що була свідком того, як Роуз займався «агресивним сексом» з іншою моделлю.

Потім артист нібито затяг її за волосся у своє ліжко, зв'язав їй руки колготками та піддав сексуальному насильству. У позовах Кеннеді йдеться, що вона «не погодилася і почувала себе пригніченою» музикантом. Вона пояснила, що була травмована інцидентом і після цього страждала від занепокоєння і депресії.

Шейла Кеннеді у 2013 та 1983 роках
Шейла Кеннеді у 2013 та 1983 роках

У позові адвокати Кеннеді заявляють, що «ці дії є своєчасними відповідно до Закону штату Нью-Йорк». Він дозволяє передбачуваним жертвам сексуального насильства подавати цивільні позови після закінчення терміну давності, який минув у День Подяки – 23 листопада 2023 року.

Адвокат Роуза, Алан Гутман, заявив, що його клієнт заперечує твердження Кеннеді й не пам'ятає, щоб будь-коли зустрічався з нею. Роуз упевнений, що справа вирішиться на його користь.

Роуз Шейлу не пам'ятає
Роуз Шейлу не пам'ятає

Інша жінка заявила, що над нею у п'яному вигляді поглумився Джеймі Фокс. За її словами, все сталося у модному ресторані Нью-Йорка, де відпочивав артист. Вона підійшла до нього з проханням про спільне фото, але отримала зовсім не те що хотіла.

«Я спитала Фокса, чи можна сфотографуватися з ним. Він відповів: "Звичайно, тобі все, що завгодно". Фокс потягнув мене за руку на задній майданчик даху у Catch NYC & Roof. Він поклав обидві руки на талію, а потім пересунув їх під мій топ. Він почав тискати мої груди. Він мав вигляд дуже п'яної людини», – йдеться у позові.

Почав тискати груди
Почав тискати груди

Постраждала заявила, що після цього звернулася за медичною допомогою та зазнала болю, а також емоційного дистресу внаслідок сексуального насильства та наруги. Вона подала до суду не лише на актора, а й на власників закладу, де все сталося, вимагаючи компенсації та штрафних санкцій.

Примітно, що на момент ймовірного інциденту Фокс перебував у стосунках з актрисою Кеті Холмс, колишньою дружиною Тома Круза. Артисти розлучилися у травні 2019-го після шестирічного роману. З приводу сексуальних домагань представник Фокса розповів таке:

«Цього інциденту не було. 2020 року ця жінка подавала майже такий же позов у Брукліні. Незабаром після цього справу було припинено. Сьогодні ці претензії не більш життєздатні, ніж тоді. Ми впевнені, що їх знову відхилять. Містер Фокс має намір подати позов про зловмисне переслідування проти цієї особи та її адвокатів за повторне подання цього необґрунтованого позову».

Фокс подає зустрічний позов
Фокс подає зустрічний позов

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.