ЗСУ відійшли від сіл Сєверне та Степове поблизу Авдіївки

При цьому лінія оборони на даному напрямку стабілізована, кажуть в ЗСУ

Ситуація на фронті
Наразі лінія оборони проходить по населеним пунктам Тоненьке, Орлівка та Бердичі

Сили оборони були змушені відійти від сіл Сєверне та Степове, що на Авдіївському напрямку. Раніше так само ЗСУ покинули село Ласточкине. Все це - населені пункти за кілька кілометрів від тимчасово окупованої росіянами Авдіївки.  

Про ситуацію розповів пресофіцер ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій. Військовий поділився інформацією в етері телемарафону. 

Так, Степове та Сєверне вже не контролюються ЗСУ. Водночас в армії запевняють, що Силам оборони вдалося стабілізувати лінію фронту в районах Тоненького, Орловки та Бердичів. 

Про це повідомив командувач ОСУВ "Таврія" генерал Тарнавський. В своєму Telegram він звітував про стабілізацію оборонної лінії. 

"На Авдіївському напрямку стабілізовано лінію оборони в районах Тоненького, Орлівки і Бердичів. Спроби наступальних дій росіян у районах Новомихайлівки та Роботиного не мали успіху", - зазначив військовий. 

ЗСУ покинули Ласточкине 

Нагадаємо, за тією ж схемою раніше бійці української армії вийшли з села Ласточкине. Це невеликий населений пункт в шести кілометрах від Авдіївки. 

Села Степове та Сєверне - точно такі ж. Противник тисне дуже активно, тож ЗСУ доводиться покидати невигідні для оборони позиції. 

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube