Зоря може звільнити тренера після поразки від Маккабі

Поразка може коштувати Валерію Кривенцову посади

Кривенцов
Валерію Кривенцову загрожує відставка

У четвер, 9 листопада, Зоря провела матч четвертого туру групового етапу Ліги конференцій проти Маккабі Тель-Авів. Українська команда завдала вдвічі більше ударів, але програла 1:3. Такий результат може привести до зміни головного тренера.

Отже, не виключено, що луганська Зоря може вдруге за сезон змінити тренера. За інформацією ресурсу ТаТоТаке, у клубі прийняли рішення звільнити Валерія Кривенцова з посади після поразки від Маккабі.

Матч Ліги конференцій склався для Зорі важко. Команда переважала суперника за кількістю ударів, але на перерву пішла програючи 0:3. Причому результативними стали три удари Маккабі з чотирьох.

У другому таймі Зоря відіграла один м’яч, ще один гол арбітри скасували після перевірки VAR. Загалом за матч Зоря завдала 24 удари, 14 з яких у площину воріт. Маккабі відповів тринадцятьма ударами (7 у площину).

Зоря може звільнити тренера після поразки від Маккабі 1

Статистика матчу Зоря - Маккабі

До наступного матчу УПЛ команду готуватиме Младен Бартулович. Зоря 12 листопада зіграє з ЛНЗ у Львові. Очікується, що у статусі виконуючого обов’язки головного тренера Бартулович працюватиме до кінця першого кола.

Валерій Кривенцов в Зорі

Тренер очолив команду 9 вересня після відставки Ненада Лалатовича. Під керівництвом Кривенцова команда провела 11 матчів (3 перемоги, 3 нічиїх і 5 поразок).