Головна
Світ
12:13, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Уночі 6-го грудня сталася пожежа на російському комбінаті «Слава», що розташований в Брянській області. За заявами рашистів, це сталося через атаку безпілотників. Підтвердження цій інформації наразі немає, і не виключено, що пожежа розпочалася з інших причин.  Про це повідомила низка російських псевдоЗМІ. Пожежа зафіксована на комбінаті «Слава» – він знаходиться за 80 кілометрів від українського кордону. За заявами ненадійних російських джерел, дрони впали за кілька метрів від резервуарів з паливом.   Наразі, точно стверджувати можна тільки про те, що пожежа дійсно сталася. У мережу виклали відео з місця подій, де видно яскравий вогонь. Проте, жодного підтвердження причетності до цього дронів немає. Таким чином, ми не можемо підтвердити, чи то наші воїни вирішили позбавити рашистів палива, чи їм все ж таки час забороняти куріння в непризначених для цього місцях.  «Наліт на комбінат, що знаходиться за 80 кілометрів від кордону Росії та України, стався сьогодні вночі. На територію комбінату залетіли приблизно два безпілотники - вони впали і вибухнули за три метри від резервуарів з дизельним паливом. У цей момент п'ятитонні резервуари були порожні та серйозної пожежі вдалося уникнути», – заявляють російські псевдоЗМІ.  Що цьому передувало Рашисти уже не вперше звинувачують Україну в атаці на комбінат «Слава». Зокрема, подібні повідомлення з’являлися 30-го листопада. Тоді мова йшла також про безпілотників. Зігритися росіянам тоді допомагав вогонь від пожежі на одразу трьох резервуарів. Схоже, їм не вистачило.  Крім цього, 5 та 6 грудня на росії спостерігається підвищена концентрація бавовни. Зокрема, аеродром у Курську значно зменшив свої можливості. Площа пожежі на ньому на ранок складала 500 квадратних метрів. Таким чином, вкотре стає зрозуміло, наскільки добре росіяни охороняють свої військові об’єкти.  Вибухи в рф прокоментував і міністр оборони України Олексій Резніков: «”Бавовнятко” бавиться».  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Знову український безпілотник? У росії вибух та масштабна пожежа в Брянській області

Знову український безпілотник? У росії вибух та масштабна пожежа в Брянській області

Читать на русском

Про те, що це були наші літальні апарати, заявили саме росіяни

Читать на русском
Знову український безпілотник? У росії вибух та масштабна пожежа в Брянській області
Бавовна в рф: на одному з комбінатів розпочалася пожежа

Про те, що це були наші літальні апарати, заявили саме росіяни

Уночі 6-го грудня сталася пожежа на російському комбінаті «Слава», що розташований в Брянській області. За заявами рашистів, це сталося через атаку безпілотників. Підтвердження цій інформації наразі немає, і не виключено, що пожежа розпочалася з інших причин. 

Про це повідомила низка російських псевдоЗМІ. Пожежа зафіксована на комбінаті «Слава» – він знаходиться за 80 кілометрів від українського кордону. За заявами ненадійних російських джерел, дрони впали за кілька метрів від резервуарів з паливом.  

Наразі, точно стверджувати можна тільки про те, що пожежа дійсно сталася. У мережу виклали відео з місця подій, де видно яскравий вогонь. Проте, жодного підтвердження причетності до цього дронів немає. Таким чином, ми не можемо підтвердити, чи то наші воїни вирішили позбавити рашистів палива, чи їм все ж таки час забороняти куріння в непризначених для цього місцях. 

«Наліт на комбінат, що знаходиться за 80 кілометрів від кордону Росії та України, стався сьогодні вночі. На територію комбінату залетіли приблизно два безпілотники - вони впали і вибухнули за три метри від резервуарів з дизельним паливом. У цей момент п'ятитонні резервуари були порожні та серйозної пожежі вдалося уникнути», – заявляють російські псевдоЗМІ. 

Що цьому передувало

Рашисти уже не вперше звинувачують Україну в атаці на комбінат «Слава». Зокрема, подібні повідомлення з’являлися 30-го листопада. Тоді мова йшла також про безпілотників. Зігритися росіянам тоді допомагав вогонь від пожежі на одразу трьох резервуарів. Схоже, їм не вистачило. 

Крім цього, 5 та 6 грудня на росії спостерігається підвищена концентрація бавовни. Зокрема, аеродром у Курську значно зменшив свої можливості. Площа пожежі на ньому на ранок складала 500 квадратних метрів. Таким чином, вкотре стає зрозуміло, наскільки добре росіяни охороняють свої військові об’єкти. 

Вибухи в рф прокоментував і міністр оборони України Олексій Резніков: «”Бавовнятко” бавиться»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.