Головна
Україна
Події
11:42, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Росіяни часто курять у заборонених місцях. Так сталося і цього разу. Міністр оборони України Олексій Резніков іронічно прокоментував вибухи на військових аеродромах рф. Свою думку він висловив в ефірі телемарафону "Єдині новини". За словами Резнікова, "бавовнятко" бавиться.  "У мене є вже стала відповідь на це (вибухи на аеродромах рф, - ред.). Часто росіяни палять в місцях, які заборонені для паління та є небезпечними. Так було в аеропорту в Джанкої, так було в них і в портах, де зберігаються кораблі. Теж саме сталося й там. Просто "бавовнятко" бавиться, як тільки бачить, що хтось порушує правила паління", - зазначив Резніков. За його словами, засідання "Рамштайн" відбудеться у січні. Він додав, що атаки росії значно підвищують рівень підтримки України міжнародними партнерами.  "Наступний "Рамштайн" відбудеться у січні", - резюмував Резніков.  "Бавовна" в росії 5 грудня в росії стався масштабний вибух на аеродромі "Енгельс-1", звідки злітали російські літаки і завдавали ударів по Україні. Двоє російських військових поранені. Також відбулись вибухи бензовоза на одному російському аеродромі під Рязанню. Три людини загинули під час вибуху на стоянці авіаційної техніки. Аеродром "Енгельс-1" знаходиться на відстані 750 км від кордону з Україною. У вівторок, 6 грудня, в росії атакували ще один аеродром. Він знаходиться в Курську. Губернатор Курської області рф Роман Старовойт, заявив, що постраждалих і "паніки" немає, а очевидці вказують, що загоряння сильне. Також чиновник зазначив, що співробітники МНС намагаються ліквідувати займання нафтонакопичувача. Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

"Бавовнятко" бавиться: Резніков прокоментував вибухи на аеродромах росії

Читать на русском

Воно бавиться, як тільки бачить, що хтось порушує правила паління

Читать на русском
"Бавовнятко" бавиться: Резніков прокоментував вибухи на аеродромах росії
У росії останнім часом постійно щось вибухає

Воно бавиться, як тільки бачить, що хтось порушує правила паління

Росіяни часто курять у заборонених місцях. Так сталося і цього разу. Міністр оборони України Олексій Резніков іронічно прокоментував вибухи на військових аеродромах рф.

Свою думку він висловив в ефірі телемарафону "Єдині новини". За словами Резнікова, "бавовнятко" бавиться. 

"У мене є вже стала відповідь на це (вибухи на аеродромах рф, - ред.). Часто росіяни палять в місцях, які заборонені для паління та є небезпечними. Так було в аеропорту в Джанкої, так було в них і в портах, де зберігаються кораблі. Теж саме сталося й там. Просто "бавовнятко" бавиться, як тільки бачить, що хтось порушує правила паління", - зазначив Резніков.

За його словами, засідання "Рамштайн" відбудеться у січні. Він додав, що атаки росії значно підвищують рівень підтримки України міжнародними партнерами. 

"Наступний "Рамштайн" відбудеться у січні", - резюмував Резніков. 

"Бавовна" в росії

5 грудня в росії стався масштабний вибух на аеродромі "Енгельс-1", звідки злітали російські літаки і завдавали ударів по Україні. Двоє російських військових поранені. Також відбулись вибухи бензовоза на одному російському аеродромі під Рязанню. Три людини загинули під час вибуху на стоянці авіаційної техніки. Аеродром "Енгельс-1" знаходиться на відстані 750 км від кордону з Україною. У вівторок, 6 грудня, в росії атакували ще один аеродром. Він знаходиться в Курську. Губернатор Курської області рф Роман Старовойт, заявив, що постраждалих і "паніки" немає, а очевидці вказують, що загоряння сильне. Також чиновник зазначив, що співробітники МНС намагаються ліквідувати займання нафтонакопичувача.

Нагадаємо, у лікарнях Донецька не приймають поранених окупантів, бо не лишилось місця. Крім того, п'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.