Сили спецоперацій підтвердили повне знищення залізничного переходу через Північнокримський канал у Криму вночі 23 червня
Дрони Сил спеціальних операцій повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал в окупованому Криму. Його більше не існує Це сталося вночі проти вівторка, 23 червня.
Дрони Сил спеціальних операцій Збройних Сил України атакували міст через Північнокримський канал та знищили його. Про це повідомляють ССО України у своїй заяві.
"Вибачте, але у нас тут офіційно-термінове: залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує. Перший пішов. Показувати треба?", - йдеться у повідомленні.

Оператори підрозділу MiddleStrike "Баліста" ССО ще в ніч проти 18 червня вивели з ладу стратегічний залізничний міст через Північнокримський канал, повністю перекривши ворожу логістику в напрямку окупованого Криму. Тепер ССО підтвердили повне знищення цього об'єкта. Знищення навіть одного такого об'єкта змушує ворога витрачати додаткові ресурси на відновлення та шукати обхідні маршрути.
Україна технічно здатна вразити і Кримський міст, але питання полягає не у спроможності, а у стратегічній доцільності удару. Масовані атаки по кримській логістиці та ППО тривають вже кілька тижнів поспіль - і кожна нова хвиля дронів підриває здатність окупантів захищати сам міст.
До виконання операцій в Криму були залучені підрозділи Сил безпілотних систем, зокрема 414-та окрема бригада "Птахи Мадяра", 412-та бригада "Nemesis", 20-та бригада "К-2" та 1-й окремий центр СБС. Командування Сил спеціальних операцій також повідомило про ураження важливого логістичного об'єкта окупантів у Криму. За підрахунками аналітиків, лише за перший рік роботи "мідлстрайків" Сили оборони відзвітували з відеопідтвердженням про понад 365 уражених цілей, більшість із яких - це російські системи ППО.
Чотири газові компресорні станції в окупованому Криму, паливозаправники, рейдовий буксир і міст через Генічеську протоку потрапили під удар Сил безпілотних систем у ніч на 20 червня. Про результати операції повідомив командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді. За його словами, підрозділи СБС продовжують завдавати ударів по логістиці та інфраструктурі окупаційних військ у тилу противника.